Цол зэрэг

Зоригт Ариунжаргал
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/84860

Зундуй Одонтуяа
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/49053

Гэлэгжамц Батбаяр
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/83600

Хүүхэндүү Хонгорзул
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/44076

Дашбалбар Билгүүн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/47001

Бямбасүрэн Энх-Магнай
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/59539

Дэнзэн-шарав Төгс-эрдэнэ
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/66765

Батболд Дөлгөөн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/50787

Отгондэмбэрэл Азцэцэг
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/40341

Эрдэнэсоёл Ундрам
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/20245

Энхбаяр Сүхбат
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/24185

Батдаваа Есүй
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2022/90723

Эрдэнэсайхан Даариймаа
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2022/22983

Анхбаяр Дашчирэв
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2022/72330

Нямбал Баттулга
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/96350

Ганболд Ганцэцэг
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/45004

Түмниймагнай Төгөлдөр
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/19639

Түмниймагнай Тэмүүлэн
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/92022

Доржсүрэн Мөнхтулга
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/88738

Цэгмэд Баатар
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/85354

Пунцаг Гансүх
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/90518

Нацагдорж Баянмөнх
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/19146

Гомбосүрэн Болорням
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/35552

Цогт Үнэнбат
Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/31653

Дагвадорж Оргилох
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/75299

Цэрэндорж Нямдорж
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/47933

Бэх-Очир Гантулга
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/41524

Чулуунбаатар Ариунзул
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/35537

Алтангэрэл Баттогтох
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/48543

Дамдиндорж Энхтүвшин
Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/90272

Дамба Мөнхтуул
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/37976

Ичинноров Тэсхүү
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58877

Эрдэнэчулуун Бямбасүрэн
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/52447

Баяр-Эрдэнэ Эрдэнэтөгс
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/84200

ЦЭРЭНХАНД ХАНДСҮРЭН
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/52373

Бямбацэрэн Учрал
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/69201

Чулуунтогтох Болорцэцэг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/28330

Лхамсүрэн Одончимэг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/88653

Лодонбаа Саруулбат
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/46797

Гэрэлтуяа Болор-Очир
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/94391