Цол зэрэг

Бавуудорж Баасанхүү
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/14484

Зандрай Ариунаа
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/32054

Мөнгөнбаяр Мойлоо
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/91391

Чойжхүү Анужин
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/73843

Дуламжав Даваадорж
Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/21064

Бямбаа Энхбаатар
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/10928

Ганбаатар Гантулга
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/27540

Энхээ Алтаншагай
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/52528

Ганбаатар Энхтөр
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58306

Гэрэл Дэлгэрдалай
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/36345

Гэрэл Дэлгэрдалай
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/35102

Гүнсэндаш Гантөмөр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/44341

Н.Саранболд С.Алтаншагай
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/35974

Зоригоо Оюунбилэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/33438

Оюунсүрэн Энхтүвшинзаяа
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/67331

Даваа Баатархүү
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/55791

Санжаасүрэн Мияасүрэн
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/83339

Лийдэв Дамдинсүрэн
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/34601

Төмөрхуяг Болдзориг
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/66090

Ганбаатар Баярхүү
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/15840

Орхонтунгалаг Өнөболд
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/93296

Ганхуяг Цэнгэл
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58958

Сангидорж Амгаланжаргал
Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер

2022/27417

Отгонбаатар Бямба-Эрдэнэ
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/91836

Энхбат Аззаяа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/67151

Батболд Бямба-Очир
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/47958

Жигдэн Отгонбаяр
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2022/40862

Тогтоол Мягмарсүрэн
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/50507

Даваабат Анх-Эрдэнэ
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/70341

Баатарчулуун Билгүүнсүлд
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/69792

Лутбаяр Тэмүүлэн
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/85954

Болд Оюунжаргал
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/88737

Загдсүрэн Балжинням
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/60868

Ойдов Отгонбаяр
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/60115

Энхбаатар Эрдэнэтуяа
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/66212

Доржсүрэн Цогзолмаа
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/96970

Намсрай Бямбадорж
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/16423

Ариунбаатар Өэлүн-Эх
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/21788

Мөнхбат Солонго
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58180

Буяндалай Хадбаатар
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/66533