Цол зэрэг

Пүрэвбаатар Хүсэл-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02030

Мягмарсүрэн Батсүрэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02028

Түмэнжаргал Лхагвадорж
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02023

энхболд түвшинбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02003

Амарсайхан Сүхбат
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02002

Дэлгэрхангай Дэлгэрмөрөн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02001

Үүртуяа Мягмарбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01994

Төгсбаяр Нарантунгалаг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01993

Булгантамир Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01992

Бадарч Очирхүү
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01990

Золзаяа Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01989

Галбадрах Бүрэнбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01988

Монголхүү Баясгалан
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01987

Өлзий-Орших Энхмэнд
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01986

Түшигбаяр Энххүслэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01985

Пүрэвсүрэн Мөнх-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01984

Батмөнх Цэрэндэжид
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01952

Батсүх Хулан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2023/01923

Ганпүрэв Энхдарь
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01914

Бархас Наран-Өлзий
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01913

Тэрбиш Чойнпэлцэрэн
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01912

Өнөрмөнх Мягмар
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01910

Төмөрсүх Гантөмөр
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01909

Төмөр Төрсайхан
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01908

Батсайхан Отгонтуяа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01906

Хасбаатар Намчинбал
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01905

Батжанцан Отгончулуун
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01904

Асгат Мухтар
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01903

Лхайжав Мөнхзаяа
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01898

ЁНДОН НОРОВСАМБУУ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01896

Шандан Бундхорол
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01893

Банзрагч Очирдулам
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01892

Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01891

Цэрмаа Хүслэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01890

Баянмөнх Батжаргал
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01887

Бямбасүрэн Насантогтох
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01861

Энхдорж Шинэчимэг
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01860

Жаргалсайхан Баярмагнай
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01859

Бадарч Пүрэвбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01858

Халтархүү Ганчулуун
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01857