Цол зэрэг

Отгонбаяр Золбоо
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/10787

Батсүх Батбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2018/10783

Хүрэлбаатар Мөнххүрэл
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2017/10763

Ганэрдэнэ Хангайсайхан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2017/10762

Баярмагнай Буянбат
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2017/10759

Даваа Хишигбаатар
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10755

Эрдэнэ-очир Пүрэвдөрж
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10754

Батмөнх Анхбаяр
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10753

Жаргалсайхан Чинсанаа
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10751

Батбилэг Анавад
Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер

2013/01075

Нэмэрзаяа Манлай
Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер

2013/01074

Цэрэндорж Баатарболд
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10734

Хүрэлбаатар Алтантуяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10733

Болдбаатар Цолмонтуяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10725

Багдал Нурлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10724

Мөнгөншагай Онон
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10723

Пүрэвсүрэн Одхүү
Бильярд Спортын дэд мастер

2013/01072

Азимхан Ислам
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10717

Гансүх Марал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10715

Энхболд Энххүслэн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10714

Дондог Дамдинбаатар
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10712

Баярсайхан Нарантуяа
Бильярд Спортын дэд мастер

2013/01071

Баярмагнай Баяржавхлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10709

Төрсайхан Амаржаргал
Бильярд Спортын дэд мастер

2013/01070

Эрдэнэчимэг Төрболд
Волейбол Спортын дэд мастер

2017/10686

Доржжанцан Дамдинжамц
Бильярд Спортын дэд мастер

2013/01068

Энхтөр Нармандах
Байт харваа Спортын дэд мастер

2017/10676

Содномдаржаа Цоодол
Волейбол Спортын дэд мастер

2017/10667

Намхайжанцан Жаргалмаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2017/10665

Шараа Будсүрэн
Волейбол Спортын дэд мастер

2017/10664

Содномдаржаа Цолмон
Волейбол Спортын дэд мастер

2017/10663

Бат-Орших Билгүүн
Буудлага Спортын дэд мастер

2013/01065

Энхболд Шинэболд
Бокс Спортын дэд мастер

2017/10648

Оюунбаатар Тулга
Бокс Спортын дэд мастер

2017/10647

Довдон Сонгохбаяр
Буудлага Спортын дэд мастер

2013/01064

Баттөмөр Энхбат
Шатар Спортын дэд мастер

2017/10635

Цэдэндаш Лхамсүрэн
Буудлага Спортын дэд мастер

2013/01063

Доржсүрэн Халиун
Буудлага Спортын дэд мастер

2013/01062

Ганболд Эрдэнэчимэг
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2017/10614

Пүрэвсүрэн Дорждэрэм
Буудлага Спортын дэд мастер

2013/01061