Цол зэрэг

Батчулуун Бямбажаргал
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/51088

Мөнгөнцэцэг Бумбааш
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/64464

Надмид Чулуунбаатар
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/72525

Шагдар Саранцэцэг
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/70597

Цэрэнжамц Баярсайхан
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/98776

Ганхүлэг Батнасан
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/90710

Энхболд Аззаяа
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/81296

Болдсайхан Долгорсүрэн
Таеквондо Спортын дэд мастер

2019/23561

Мөнхбаяр Энхчимэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/27570

Өрнөхбаяр Энхсүлд
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/19469

Дончинминжүүр Будням
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/94151

БАТБИЛЭГ ОЮУНТУЯА
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/25711

Минжбадгар Мягмардорж
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2019/79706

Батбаяр Өнөбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/70609

Бадамдорж Оргой
Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер

2019/29813

Сорогжоо Төртогтох
Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер

2019/41172

Ядам Үржинжав
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/39465

Цэрэндаш Жамъян
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/69881

Баттогтох Банзрагч
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/37654

Бат-Өлзий Алтанцэцэг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/81810

Ууганбаяр Ганбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/97902

Ойдов Эрдэнэсүх
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/42299

Баасан Жанчивдорж
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/31489

Бямбажав Уянга
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/74594

Сүхдорж Балжинням
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/15391

Хөгжилтүү Итгэл
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/80080

Ганболд Батөлзий
Дартс Спортын дэд мастер

2019/54658

Лувсандорж Эрдэнэбат
Дартс Спортын дэд мастер

2019/81608

Наранбат Алтангэрэл
Дартс Спортын дэд мастер

2019/84306

Бямбасүрэн Батхишиг
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/95963

Өлзийдэлгэр Уянга
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/82839

Батчулуун Батболд
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2017/10042

Цагаач Цогмандах
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/31457

Лхагнаадорж Тулгаа
Дугуй Спортын дэд мастер

2019/73761

Ойдов Нямжав
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/89147

Цогт-Очир Ундармаа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/64065

Бадам Саруултэс
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/37144

Сэрээнэндорж Сэмжаантамжид
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/87635

Намхай Ганзориг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2019/36736

Батдорж Баярсайхан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/25479