Цол зэрэг

Санжжав Жаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/97572

Очир Ганчимэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/24266

Энэбиш Мөнхзаяа
Шатар Спортын дэд мастер

2019/96879

Амгалан Дөлгөөн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/82385

Амарбаясгалан Энхбаясгалан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/22875

Ганхуяг Ууганчимэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/19980

ГАЙЛЧИГ ГАНБАТ
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/64388

Өнөрбаяр Ёлка
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/34048

Нямжав Нямдаваа
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/30748

Эрдэнэчулуун Халиунаа
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/99085

Энхтүвшин Оюумаа
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/93792

Батсайхан Пүрэв-Эрдэнэ
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/29897

Гантулга Хишигжаргал
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/28463

Золбаяр Ариунболор
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/38352

Ууганбаяр Хосжаргал
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/23085

Үүрийнбаяр Анударь
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/31006

Нямсүрэн Анужин
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/42797

Гантулга Идэржавхлан
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2019/37024

Даваа-Очир Мөнхбат
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/37435

Хизат Ахбалых
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/55390

Лхамсүрэн Бат-Эрдэнэ
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/42456

Машбат Зоригт
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/14170

Лхамсүрэн Дорждэрэм
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/85098

Жалцав Хайруул
Олс таталт Спортын дэд мастер

2019/42241

Чимэдцэрэн Энхтүвшин
Олс таталт Спортын дэд мастер

2019/27289

Пүрэв-Очир Бүрэнчимэг
Олс таталт Спортын дэд мастер

2019/45454

Цэрэн Мөнгөнтуяа
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2019/78451

Ганхуяг Галбадрах
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/42085

Гантогтох Золбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/23822

Ооёо Бат-Эрдэнэ
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/87939

Мөнхбат Тэсхүү
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2019/53144

Бэгзсүрэн Анхбаяр
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2019/12969

Энхтөр Цэнгэл
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2019/96606

Бярваа Цогтбаатар
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/55749

Түмэндэмбэрэл Алтанбагана
Шатар Спортын дэд мастер

2019/58454

ЦЭРЭНДОЛГОР ЖАМСРАН
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2019/38426

Баатар Өнөржаргал
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2019/35028

Ганхуяг Санзайдорж
Модон бөмбөг Спортын дэд мастер

2019/11344

Отгонбаяр Чингүүн
Шатар Спортын дэд мастер

2019/88201

Энхболд Нандин-Эрдэнэ
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2019/99190