Цол зэрэг

Ром Айдос
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/18537

Батболд Буянбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/75841

Гүррагчаа Доржлхагва
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/73294

АНХНЫБАЯР ТҮМЭНДЭЛГЭР
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/51991

АРИУНБОЛД ӨНӨБОЛД
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/36704

ЭРДЭНЭ-ОРГИЛ АРИУНЗАЯА
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/93991

НЯМДАГВА БОЛОР-ЭРДЭНЭ
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/32285

Бат-очир Энхтунгалаг
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/72036

ГАНБОЛД ДӨЛГӨӨН
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/81668

БАЯР-ЭРДЭНЭ НАРАНДАГИНА
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/81924

БАЯСГАЛАН ЭРДЭНЭБАЯР
Буудлага Спортын дэд мастер

2019/42772

Цогт хангай Оюунболд
Бокс Спортын дэд мастер

2019/22642

Өсөхбаяр Пүрэвдорж
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2019/93865

Батсайхан Эрдэнэбат
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2019/26573

Алтаншагай Мөнхзолбоо
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2019/18977

Үнэнбаяр Бямбабаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2019/89169

Одхүү Дөлгөөн
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2019/18496

Дагважаргал Жавхлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/69487

Эрдэнэбилэг Ариун-Эрдэнэ
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2019/86261

Лхагва Нэргүйбаатар
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/95958

Ганбаатар Есүгэн
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2019/73731

Өлзийбат Батлхагва
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/84354

Баасандорж Тулга
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/47621

Баяржаргал Батбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/38865

Баасанжав Тунгалагтамир
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/12982

Батсайхан Пүрэвсүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/62014

Нямаа Билгүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/38276

Ууганбаатар Эрдэнэбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/24120

Авидсүрэн Лхагвадорж
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2019/31382

Ээвэржин Халиун
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/37064

Батбилэг Эрчис
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/77501

Мартбек Бахберген
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/32864

Ганзориг Дэмиддагва
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/77617

Дуламсүрэн Бямбасүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/45505

Энхтайван Баяржавхлан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/57671

Хишигсүрэн Дашравдан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/73638

Рэнцэнпүрэв Эрдэнэ-очир
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/16606

Жаргал Бат-оргил
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/70713

Ууганбаатар Наранцацралт
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/19073

Оюунцэцэг Сугир
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2019/19563