Цол зэрэг

Эрхэс Хас-Эрдэнэ
Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер

2019/26210

Шүхэрбаяр Яруу-Эгшиглэн
Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер

2019/97693

Мөнххуяг Тэнгис
Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер

2019/20644

Түвшинболд Тэмүүлэн
Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер

2019/70306

Мижиддорж Ганбилэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/73287

Эрдэнэбат Золзаяа
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2019/10956

Баярмагнай Мөнх-Амгалан
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2019/55769

Баярсайхан Мөнх-Эрдэнэ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/29208

Элдэв-Очир Соёлмаа
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/77155

Батхуяг Лхагватогтох
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/58899

Тодбаяр Азжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/86192

Элдэв-Очир Соёлмаа
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/19780

Мөнхбаяр Нарантуяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/17796

Самбуу Тэгшжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/94621

Сэвжид Батболд
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2019/31340

Төгс Отгонбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/89964

Пүрэвсүх Пүрэвдорж
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2019/64368

Төгссайхан Шинэбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/89138

Батсайхан Энхбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/10343

Мөнх-Оргил Тэнгис
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2019/60722

Ганхуяг Даваадорж
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2019/55130

Бүдбал Отгонсайхан
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/32846

Ганбаатар Ууганбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/81976

Гансүх Бодь-Эрдэнэ
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/20852

Цогзолдорж Нандин-Эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/87216

Зундуй Бат-Эрдэнэ
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2019/98498

Бүрэнжаргал Санчирмаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/28513

Баярчулуун Насанжаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/63050

Мандахбаяр Лундаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/69007

Лхагвадорж Анударь
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/83034

Насанбат Урангоо
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/35695

Ганзориг Болортуяа
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2019/33944

Чинзүрх Чинхүсэл
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2019/25069

Ламжав Цагаанцоож
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/70461

Алтанхуяг Ууганбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/44793

Яагаан Одгэрэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2019/59649

Ганболд Минжинсор
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/10014

Батсүх Отгонсүх
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2019/54255

Сэр-Од Даваацэрэн
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2019/70245

Батсүх Цэнд-очир
Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер

2017/10018