Цол зэрэг

Батчулуун Анхмаа
Бильярд Спортын дэд мастер

2018/80345

Цэвэгжав Эрхэмбат
Бильярд Спортын дэд мастер

2018/40983

Дүгэрсүрэн Дэмүүл
Бильярд Спортын дэд мастер

2018/97634

Мягмар Цогбаяр
Бильярд Спортын дэд мастер

2018/76530

Даваасүрэн Өвгөнбүргэд
Бильярд Спортын дэд мастер

2018/83589

Батзориг Дэлгэрмаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/88584

Цолмон Анхбаяр
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2018/55328

Пүрэвжав Самбуудорж
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/16507

Түмэн-Өлзий Өлзийбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/39332

Мянгад Отгонцэцэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/60839

Лонжид Ренчиндагаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/80671

Дэмбэрэл Оюунцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2018/72535

Энхтайван Сэлэнгэ
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/46168

Сүхбаатар Гантөмөр
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/47805

Ооноо Амаржаргал
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/95675

Батчулуун Хишигдалай
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/38160

Алтангэрэл Энхмандах
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/82807

Уламбаяр Баатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/75311

Оюун-Эрдэнэ Цэрэнпунцаг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/86141

Бат-Эрдэнэ Аюур
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2018/77986

Мөнхцог Болдбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/39090

Ганбаатар Өсөхбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/49146

Батдэлгэр Гантогтох
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/18686

Наранхүү Цогзолмаа
Рагби Спортын дэд мастер

2018/55545

Нэргүй Түвшинжаргал
Рагби Спортын дэд мастер

2018/83207

Есөн-Эрдэнэ Бямбабүтэд
Рагби Спортын дэд мастер

2018/13203

Дамдинсүрэн Нарантуяа
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/35509

Жамъяндорж Чулуунхүү
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/27338

Бямбадорж Дэлгэрбат
Рагби Спортын дэд мастер

2018/73515

Насанбат Байгальзул
Рагби Спортын дэд мастер

2018/46607

Баатарцогт Солонготуяа
Рагби Спортын дэд мастер

2018/47503

Жигмэд Сосорбарам
Рагби Спортын дэд мастер

2018/35960

Дамдиндорж Алтансоёмбо
Рагби Спортын дэд мастер

2018/82017

Ганболд Алтангэрэл
Рагби Спортын дэд мастер

2018/62603

Батболд Пүрэвбат
Рагби Спортын дэд мастер

2018/60573

Батбаяр Баянмөнх
Рагби Спортын дэд мастер

2018/68126

Нэргүй Нямбаяр
Рагби Спортын дэд мастер

2018/22111

Энх-Эхлэлт Ганцолмон
Рагби Спортын дэд мастер

2018/13278

Алтанжаргал Дөлгөөн
Рагби Спортын дэд мастер

2018/61565

Ганзориг Өлзийсайхан
Рагби Спортын дэд мастер

2018/57737