Цол зэрэг

Цогтбаяр Нямсамбуу
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/38742

Цогтбаяр Далайжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/59301

Ганхуяг Энхжин
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/60553

Отгонмягмар Номинзул
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/11383

Билэгсайхан Урангоо
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/88249

Ганзориг Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/88291

БААТАР АНУ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/96232

Гомбодорж Эрмүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/44061

Сандагдорж Болор-Эрдэнэ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/59129

Ганбаатар Мөнгөн-Эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/89163

Лозвой Чогсомжав
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/61124

Пүрэвдорж Ундрах
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/60710

Батбаяр Хатансүйх
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/10609

Алдархишиг Хонгорзул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/58183

Ганболд Хонгорзул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/79978

Элдэмбилэг Намуунхүслэн
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/84277

Анхбаяр Амгалантуул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/54078

Батгэрэл Анужин
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/96034

Ижилболд Азжаргал
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/96492

Баяраа Анар
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/22207

Батзул Бат-Оргил
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/68546

Түвшинтөгс Ганпүрэв
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/88511

Мөнхбаатар Бат-Эрдэнэ
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/95884

Баянмөнх Мөнхзориг
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/14205

Баатарбилэг Ганзул
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/98441

Бэгзсүрэн Гантөгс
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/11811

Бат-Очир Ган-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/40368

Ганхуяг Жавхлантөгс
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/35567

Батцэнгэл Энхбаяр
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/21924

Ням-Эрдэнэ Энхтөгс
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/94416

Амгалан Мөнхтөгс
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/64045

Г Отгон-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/25458

Отгонбаяр Сугар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/51692

Галсандамба Мөнхбагана
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/99342

Алтансүхын Бат-Оргил
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/58276

Чинбаатар Түвшинжаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/74356

Лхамжав Мөнхбаатар
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/59256

Мөнхбат Ойдов
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/14837

Баярсайхан Лхагвасүрэн
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/92097

Амгаланбаатар Батбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/35614