Цол зэрэг

БАЯРМАГНАЙ МӨНХ-ЭРДЭНЭ
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2023/43989

Лхагвасүрэн Бат-Өлзий
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2023/75749

Хөхөөсүрэн Ариунтунгалаг
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2023/63567

Чинбат Батцэцэг
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2023/30424

Норовнацаг Батбилэг
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2023/72868

Чулуунхүү Отгонбилэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/44247

Отгонсүрэн Эрдэнэ-Энх
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/23132

Янжинлхам Норжумаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/63354

Ганбаатар Саруулгэрэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/52081

Төмөрхуяг Ганбат
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/80898

Ренчин Нарангэрэл
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/44864

Бадмааванчин Мөнхцэцэг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/92256

Нэргүй Анхбаатар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/78204

Мишиг Мөнхтөр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/33763

Балжинням Батбаатар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/31381

Хэнмэдэх Дарханбаатар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/14264

Цэвээнхүү Буянтогтох
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/61821

Болдсайхан Гангантуяа
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2023/40469

Б Идэрмөнх
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/29183

Балдан Тамир
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/86061

Төмөрбаатар Одонцэцэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/47290

Дашдорж Цэдэн-Иш
Бокс Спортын дэд мастер

2023/70422

БАТЖАРГАЛ ДЭЛГЭРЖАРГАЛ
Дартс Спортын дэд мастер

2023/15382

Хосбаяр Баттөгөлдөр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/16741

Батмөнх Боржигон
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2023/18014

Эрдэнэ Бат-Аюуш
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2023/70451

Эрдэнэ Батмөнх
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2023/13456

Зоригт Батсүх
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2023/20643

Цог-Очир Мөнх-Эрдэнэ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/26616

Ганхүү Алтанзул
Шатар Спортын дэд мастер

2023/60709

Амартүвшин Нарансолонго
Шатар Спортын дэд мастер

2023/50293

Бат-Амгалан Анужин
Шатар Спортын дэд мастер

2023/22155

Ганзориг Тамир
Шатар Спортын дэд мастер

2023/93185

Батдэлгэр Мөнхсаруул
Шатар Спортын дэд мастер

2023/38769

Буянхишиг Мөнх-Эрдэнэ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/76227

Бямбажав Санчиржав
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2023/68914

Гансүх Намуун
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2023/52228

Буянцогт Энхсаран
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/65692

ГАЛСАНПУНЦАГ ОТГОНБААТАР
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/39388

Хишигсүрэн Амартүвшин
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/14624