Цол зэрэг

Мөнхбат Ирмүнзаяа
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/14895

Батсүх Энхбилэг
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/71920

Эрдэнэ-Очир Гантүшиг
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/31455

Сонинсайхан Бадамханд
Уулын спорт Спортын дэд мастер

2022/72282

Нямдоо Сэлэнгэ
Уулын спорт Спортын дэд мастер

2022/91022

Энхбаатар Энхмаргад
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/12883

Амарзаяа Түвшинбилэг
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/62482

Мөнхтөр Анхбаяр
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/41173

А Цэцэгмаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/25936

Иш Дашцэрмаа
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/11165

Жаргалбаяр Дүүрэнбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/45325

Бибиш Алтанням
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/36490

Чинзориг Билгүүндалай
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/36172

Энхбаяр Аминаа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/81074

Давааням Эрдэнэчулуун
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/25395

ХҮҮЖИЙ АМАРСАНАА
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2022/82971

Баярбаатар Хүслэн
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/79425

Цолмон Болоржаргал
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/82383

Баянсан Азжаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/11862

Мөнх-эрдэнэ Итгэлбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/48946

Мөнхцэцэг Энхбат
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/42025

Очирхүү Тэлмүүн
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/98861

Баярмагнай Баднаанямбуу
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/55926

Пүрэвжал Хажидмаа
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/68686

Хаш Болорсайхан
Бильярд Спортын дэд мастер

2022/56831

Баярмаа Жаргалмаа
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/67015

Бат-Эрдэнэ Батзориг
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/18281

Дэлгэрбаяр Идэржавхлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/28365

Батболд Наранбаатар
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/25263

Намнан Үүрийнцолмон
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/98454

Батсүх Ганбаатар
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/90622

Спиридонов Дмитрий Михайлович
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/57529

Цагаанчулуун Тулгачулуун
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/60028

Гансүх Наранцацралт
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/39263

Гэсэр Жалцавжий
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/47257

ДАШЗЭВЭГ ГАНБАТ
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/12295

Баярмагнай Амартайван
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/75905

Цогтбаяр Нямсамбуу
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/38742

Цогтбаяр Далайжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/59301

Ганхуяг Энхжин
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/60553