Цол зэрэг

Бэгзсүрэн Гантөгс
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/11811

Бат-Очир Ган-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/40368

Ганхуяг Жавхлантөгс
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/35567

Батцэнгэл Энхбаяр
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/21924

Ням-Эрдэнэ Энхтөгс
Практик буудлага Спортын дэд мастер

2022/94416

Амгалан Мөнхтөгс
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/64045

Г Отгон-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/25458

Отгонбаяр Сугар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/51692

Галсандамба Мөнхбагана
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/99342

Алтансүхын Бат-Оргил
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/58276

Чинбаатар Түвшинжаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/74356

Лхамжав Мөнхбаатар
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/59256

Мөнхбат Ойдов
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/14837

Баярсайхан Лхагвасүрэн
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/92097

Амгаланбаатар Батбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/35614

Бямба Батдорж
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/94005

Хүрэлбаатар Оюун
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/67283

Ихбаяр Идэргарав
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2022/82885

Бавуудорж Анхбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/68971

Анхбаяр Авирмэд
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/21727

Нямхүү Баттөр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/41489

Нарантуяа Энхбаяр
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/46566

Шараа Болорцэцэг
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/14688

Алтанболд Хулан
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/44021

Батбаяр Хатансүйх
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/91173

Ганхуяг Ананд
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/80212

Элдэмбилэг Намуунхүслэн
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/13275

Авирмэд Алтанхуяг
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/49253

БЯМБАДОРЖ ЖАНЧИВДОРЖ
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/49284

Төмөрбаатар Цэлмэг
Шатар Спортын дэд мастер

2022/99963

Бат-Эрдэнэ Төрболд
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/99439

Батбилэг Энх-Эрдэнэ
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/25154

Төмөртогтох Батмагнай
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/11250

Даваасүрэн Буянзаяа
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/17286

Болд Чинтулга
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/68734

Отгон-Эрдэнэ Сүхболд
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/99842

Дашдондог Ганболд
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/56455

Хишигбат Өлзийхишиг
Шатар Спортын дэд мастер

2022/56858

Шаравдорж Диваа
Шатар Спортын дэд мастер

2022/55398

Цэдэндамба Бямбабаяр
Шатар Спортын дэд мастер

2022/49776