Цол зэрэг

Баатархуяг Даръяа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01578

Наранцогт Нарандэлгэр
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01577

Мөнхгэрэл Нармандах
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01564

Хүрэлсүх Тэмүүжин
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01563

Алдар Есүхэй
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01562

Батболд Удвал
Буудлага Спортын дэд мастер

2023/01553

Гомбодагва Болорцэцэг
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01548

Алтан-Очир Бадам
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01547

Пүрэвжав Хулан
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01546

Бат-Алтансүх Уранмандах
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01545

Энхбаяр Шижир
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01541

Түмэнбаяр Баярболд
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01540

Жамбалдагва Алтангэрэл
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01528

Баатар Бат-Өлзий
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01527

Цэрэндагва Сугаржав
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01525

Янжинлхам Дамбажав
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01513

Норжинлхам Баасанжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01512

Насанжаргал Төгсжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01510

Отгонбаатар Оргил
Даам Спортын дэд мастер

2023/01509

Хайрат Мустафа
Даам Спортын дэд мастер

2023/01505

Эрдэнэболд Ану
Даам Спортын дэд мастер

2023/01503

Доржсүрэн Хашбаатар
Даам Спортын дэд мастер

2023/01498

Түмэнбаяр Мөнхжин
Даам Спортын дэд мастер

2023/01497

Баярмаа Саруулдалай
Даам Спортын дэд мастер

2023/01496

Уртнасан Пүрэвбат
Даам Спортын дэд мастер

2023/01495

Энхбаатар Түшигсайхан
Даам Спортын дэд мастер

2023/01494

Тэмүүжин Ананд
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01493

Баярсайхан Аз-Учрал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01492

Нямбаяр Хангай
Даам Спортын дэд мастер

2023/01491

Баасанжав Баторгил
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01490

Баттогтох БОЛОРЧИМЭГ
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01489

Цолмон Эрдэнэбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01488

Ганхуяг Цэндсүрэн
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01487

Баянжаргал Энхбилгүүн
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01486

Амгаланбаяр Алтанхуяг
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01485

Гантогоо Хандармаа
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01480

Дамдинбазар Дамдинпүрэв
Даам Спортын дэд мастер

2023/01476

Өнөмөнх Мөнх-Анар
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01471

Сүхбаатар Ариунболд
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01469

Золбоо Ханхүү
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01468