Цол зэрэг

Давааням Эрдэнэчулуун
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/25395

ХҮҮЖИЙ АМАРСАНАА
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2022/82971

Баярбаатар Хүслэн
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/79425

Цолмон Болоржаргал
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/82383

Баянсан Азжаргал
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/11862

Мөнх-эрдэнэ Итгэлбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/48946

Мөнхцэцэг Энхбат
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/42025

Очирхүү Тэлмүүн
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/98861

Баярмагнай Баднаанямбуу
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/55926

Пүрэвжал Хажидмаа
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/68686

Хаш Болорсайхан
Бильярд Спортын дэд мастер

2022/56831

Баярмаа Жаргалмаа
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/67015

Бат-Эрдэнэ Батзориг
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/18281

Дэлгэрбаяр Идэржавхлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/28365

Батболд Наранбаатар
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/25263

Намнан Үүрийнцолмон
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/98454

Батсүх Ганбаатар
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/90622

Спиридонов Дмитрий Михайлович
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/57529

Цагаанчулуун Тулгачулуун
Загасчлах спорт Спортын дэд мастер

2022/60028

Гансүх Наранцацралт
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/39263

Гэсэр Жалцавжий
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/47257

ДАШЗЭВЭГ ГАНБАТ
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/12295

Баярмагнай Амартайван
Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер

2022/75905

Цогтбаяр Нямсамбуу
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/38742

Цогтбаяр Далайжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/59301

Ганхуяг Энхжин
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/60553

Отгонмягмар Номинзул
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/11383

Билэгсайхан Урангоо
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/88249

Ганзориг Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/88291

БААТАР АНУ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/96232

Гомбодорж Эрмүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/44061

Сандагдорж Болор-Эрдэнэ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/59129

Ганбаатар Мөнгөн-Эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/89163

Лозвой Чогсомжав
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/61124

Пүрэвдорж Ундрах
Талбайн теннис Спортын дэд мастер

2022/60710

Батбаяр Хатансүйх
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/10609

Алдархишиг Хонгорзул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/58183

Ганболд Хонгорзул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/79978

Элдэмбилэг Намуунхүслэн
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/84277

Анхбаяр Амгалантуул
Софт теннис Спортын дэд мастер

2022/54078