Цол зэрэг

Наранчимэг Отгонбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/17766

Батхүү Одсүрэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/18456

Эрдэнэбилэг Тамир
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2022/44692

Доржпүрэв Номин
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/36686

Батжаргал Арвин
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/15261

УРТНАСАН БЯМБАДОРЖ
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/12262

Золбаяр Анхтамир
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2022/49631

Ундрах Айыына
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2022/55680

Намхайбаяр Урангоо
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2022/23028

Амгаланбаатар Хонгорзул
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2022/33887

Пүрэвжав Байгальмаа
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/29293

Будаасүрэн Бэх-Очир
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/75990

Жаргалсайхан Тэмүүжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/33694

Лхагва Алтаншагай
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/52920

Нарангэрэл Анужин
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2022/67783

Бямбабаатар Анунгоо
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/13608

Занабаатар Алтантөр
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/32389

Эрдэнэбат Буянхишиг
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/78663

Батмөнх Ундармаа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/51381

Нямхүү Мягмарнаран
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/16003

Жавхлант Ганбаяр
Бокс Спортын дэд мастер

2022/29301

Жавхлант Лутбаяр
Бокс Спортын дэд мастер

2022/50901

Батдорж Батсанаа
Бокс Спортын дэд мастер

2022/67376

Сарантуяа Жигүүр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/94737

Наранчимэг Сүхболд
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/78068

Б Ариундэлгэр
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/72194

Дамдиндорж Шиирэвжамц
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/64225

Даваасамбуу Эрхишүр
Таеквондо Спортын дэд мастер

2022/85491

Бат Бямбатогтох
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2022/47285

Очир Гэрэлтбаяр
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/67896

Энхболд Энх-Ирээдүй
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/77410

Ганбаатар Аминаа
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/45137

Халзан Эрдэнэбаатар
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/50116

ТҮВШИНБАТ ХУЛАН
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/44354

Баасансүрэн Алтанцэцэг
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/76695

Баттөмөр Баярсайхан
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/47852

Хадбаатар Цэнд
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/60556

Бат-Эрдэнэ Эгшиглэн
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/59018

Пандийсамба Болд
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/82282

Дарханбат Мөнхдөл
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/13654