Цол зэрэг

Баасанхүү Энхзул
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/57911

Энхбаяр Алтантогос
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/11987

Мандмалбаяр Мөнхзаяа
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2022/67453

Гантөмөр Батбилэг
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/66432

Батбилэг Төрбилэг
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/41842

Дамдиндоо Нямбаяр
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/41088

Батмөнх Батсуурь
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2022/81447

Чулуун Хүү
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/38717

Хүрэлбаатар Хуншагай
Бокс Спортын дэд мастер

2022/36681

Хүрэлчулуун Хулан
Бокс Спортын дэд мастер

2022/71555

Бат-Эрдэнэ Даваажаргал
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/76149

Даваацэрэн Уранчимэг
Модон бөмбөг Спортын дэд мастер

2022/66035

Солтыхан Хайратбек
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/69046

Ержан Жыргаубек
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/65202

Мижиддорж Оюунжаргал
Модон бөмбөг Спортын дэд мастер

2022/30163

Дунгаамаа Халиунаа
Модон бөмбөг Спортын дэд мастер

2022/45463

Түмэнхүү Нарандарь
Гандбол Спортын дэд мастер

2022/39559

Алтанхуяг Пүрэвбаатар
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/14937

Баярмаа Байгальмаа
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/83104

Ширбазар Мөнхдорж
Самбо бөх Спортын дэд мастер

2022/66023

Алтанхуяг Мөнхцэнгэл
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/56724

Болдбадмаараг Урангоо
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/45492

Д Нармандах
Байт харваа Спортын дэд мастер

2022/11359

Баатар Лхагвадорж
Байт харваа Спортын дэд мастер

2022/33844

Далхжав Болортуяа
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/36234

Мандахбаяр Тэлмүүн
Байт харваа Спортын дэд мастер

2022/17146

Жамьянцэрэн Сүхбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/55024

Пүрэвдаш Эрдэнэ-Очир
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/60405

Түмэнбаатар Манлайбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2022/26926

Энхтөр Номунзаяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/26026

Батболд Аминхүслэн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/24350

Цогбадрах Мөнхмандах
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/97179

Чингэс Тэмүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/58445

Ш Гантулга
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/47990

Дашцэрэн Ганбат
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/99060

Бямбажав Чингүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/69019

Ганбат Гэрэлмаа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/46416

Батболд Ганхүү
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/79071

Даваа Оюумаа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/27388

Ганболд Мөнхбаяр
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2022/18258