Цол зэрэг

Чулуунбаатар Эрдэнэбилэг
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2022/53421

Амарбаясгалан Баттөмөр
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2022/52543

Төмөрсүх Цэрэндулам
Олс таталт Спортын дэд мастер

2022/33872

Пүрэв-Очир Цэвэлмаа
Олс таталт Спортын дэд мастер

2022/39201

Баатарсүх Дуламсүрэн
Олс таталт Спортын дэд мастер

2022/66266

Өлзийбат Одбаг
Олс таталт Спортын дэд мастер

2022/94181

Банзай Сэлэнгэ
Олс таталт Спортын дэд мастер

2022/50571

Болд-Эрдэнэ Баянзул
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/83419

Ганбаатар Амгалан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/18576

Мөнхбаяр Очир
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/97833

Энхбаяр ГЭРЭЛТУЯА
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/81410

Лхагвасүрэн Шинэжил
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/53191

Дэлгэрмээ Хонгорзул
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/46274

Батхүү Арвидах-Од
Бокс Спортын дэд мастер

2022/67595

Батбямба Гандөл
Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер

2022/46006

Очирхуяг Золбоо
Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер

2022/83647

Батбаатар Баярчимэг
Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер

2022/55790

Амаржаргал Хүслэн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/16717

Эрхэмбаяр Баттулга
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2022/37036

Цэвгээ Одонтуяа
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/49326

Батмөнх Даваахүү
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2022/86395

Энхбаатар Мөнхбаатар
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/52022

Бямбацэцэг Мөнхзул
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/99447

Дэжинбээ Энхдангина
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/99678

Бямбахүү Пүрэвбаатар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/83763

Жамсран Батцэнгэл
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2022/85285

Ичинхорол Үүрийнтуяа
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2022/36955

Дарханбаатар Баттулга
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/55295

Эрдэнэбаяр Тэнгис
Бокс Спортын дэд мастер

2022/69744

Батгэрэл Манхан
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/61568

Батбаяр Цогзолмаа
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2022/24930

Батхүү Идэр-Од
Бокс Спортын дэд мастер

2022/29717

Батцэцэг Ижилцэцэг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2022/11805

Батгэрэл Бат-Эрдэнэ
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/59265

Батлут Номин-Эрдэнэ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2022/62490

Хишигнэмэх Ариунтуяа
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/42316

Бат-Эрдэнэ Билгүүн
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/11138

Буянтогтох Мөнхбат
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/92627

Батмөнх Тэргэл
Бадминтон Спортын дэд мастер

2022/73385

Чулуунцэцэг Сод-Эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2022/73875