Цол зэрэг

Хэрэй Баваржан
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2023/01338

Нямсүрэн Батбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01330

Алтанцоож Энхсайхан
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01329

Амагаланбаатар Амартөгс
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01328

Цогтбаатар Батзогсох
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01327

Зориг Мөнхзаяа
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01326

Занданхүү Билгүүн
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01325

Амгаланбаатар Нямгэрэл
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01324

БАТТУЛГА ХАТАНБААТАР
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01320

Ганбаатар Хулан
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01319

Лувсан-Очир Ууганбаяр
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01304

Юмсүрэн Мягмардорж
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01293

Ганчулуун Сумъяабазар
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01291

Алтанхуяг Эрдэнэчимэг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01290

Монхор Ганцэцэг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01282

Отгондаваа Уранбайгаль
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01281

ӨЛЗИЙСАЙХАН БАТ-АМГАЛАН
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01280

БААТАРЖАВ НАРАНБОЛД
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01278

БАЯНЖАРГАЛ ДОРЖДЭРЭМ
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01276

ЛХАГВАЖАРГАЛ НЯМ-ОЧИР
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01275

Батсайхан Номинбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01274

Мөнх-Очир Мөнхтөгөлдөр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01272

Хишигсүрэн Давааням
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01271

Баярсүрэн Хандсүрэн
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01268

Гэрэлмаа Дашдондог
Бүжгийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01256

Сосорбурам Тунгалагтамир
Бүжгийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01255

Сувдаа Алимаа
Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер

2023/01247

Оюунханд Доржсүрэн
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01245

Энхбаяр Сарангарав
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01243

Гомбоцэрэн Алдарбат
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01242

Жаргалсайхан Сонгинотуул
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01241

Энхтуул Энхчимэг
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01240

Батжаргал Номинжин
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01239

Дунсум Отгонзул
Дугуй Спортын дэд мастер

2023/01238

Отгонцэцэг Цагаанбаяр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01234

Бат-Очир Баттуяа
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01233

БАТХОРОЛ УРГАМАЛЦЭЦЭГ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01232

Болд Цогт-Очир
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01231

ЭРХЭМБАЯР ЖАРГАЛАН
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01230

Батмөнх Нямдорж
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01229