Цол зэрэг

Мөнхбаяр Уянгалянхуа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01036

Соёлсайхан Дуурсахдалай
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01035

Батаа Буяндорж
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01034

Энхбаяр Анубаясгалан
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01033

Отгонбаатар Амин-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01031

Доржтайван Бум-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01030

Баяртүвшин Болорцэцэг
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01029

Лхагва Тэмүүжин
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01028

Цогт-Очир Мишээл
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01027

Баатархүү Маргад-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01026

Насанбуян Дөлгөөн
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01025

Дамбадаржаа Сүндэръяа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01024

Цолмонцог Номин-Эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01011

Амар Уянга
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01010

Даваадорж Намуун
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01009

Оргилсайхан Мөнхзул
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01008

Эрдэнэбаатар Даваахүү
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01007

Пүрэвсүрэн Элбэгзаяа
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01006

Магнай Төмөр-Эрдэнэ
Автомашин спорт Спортын дэд мастер

2023/01005

Цогтгэрэл Уянга-Эрдэнэ
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2023/00965

Лхагвасүрэн Өлзийсолонго
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2023/00964

Т Болормаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00932

Ганбат Төгөлдөр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00931

Ойдов Хосбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00930

Баярсүрэн Тамир
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00929

Балсан Мөнгөнсолонго
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/00928

Цэвээн Одончимэг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/00927

Батбаяр Бүрэнжаргал
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/00926

Эрдэнэбилэг Мөнхсүрэн
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00910

Хотолбаатар Чулуунгэрэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00908

Товуудорж МАНДАХБАЯР
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/00907

Ууганбаяр Нямбаяр
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00906

Батсайхан Мөнхбаясгалан
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00905

Жаргалсайхан Есөн-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00904

Батнасан Энхбаяр
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00903

Болдбаатар Билгүүнзаяа
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00902

Оюунзул Мөнгөлдэй
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00901

Буяндэлгэр Буянжаргал
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00900

Бүжинхэн Бүнжинлхам
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00899

Түмэндэмбэрэл Алтаншагай
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/00898