Цол зэрэг

Энхбаяр Саранзаяа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2010/00140

Тахтиянал Жолдасбек
Бокс Спортын дэд мастер

2013/01391

Бавуу Даваа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2010/00139

Нямсүрэн Баяржаргал
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2013/01382

Нямсүрэн Мягмарсүрэн
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2013/01381

Баянмөнх Гантогтох
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2013/01373

Рэнцэнпэлжээ Маргад
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2013/01372

Энхбаатар Эрдэнэцэцэг
Бокс Спортын дэд мастер

2013/01363

Батбаяр Эрхэмбаяр
Бокс Спортын дэд мастер

2013/01362

Баярсайхан Ирээдүй
Бокс Спортын дэд мастер

2013/01361

Монхор Жаргалсайхан
Тэмээн поло Спортын дэд мастер

2013/01358

Гансүх Бат-Уянга
Тэмээн поло Спортын дэд мастер

2013/01357

Ганбат Болдбаатар
Тэмээн поло Спортын дэд мастер

2013/01356

Санжжав Ганбаатар
Тэмээн поло Спортын дэд мастер

2013/01355

Гончигхорол Цэрэнноров
Тэмээн поло Спортын дэд мастер

2013/01354

Очирбат Энхбаатар
Бусад Спортын дэд мастер

2010/00135

Ганзориг Ананд
Бусад Спортын дэд мастер

2010/00133

Батсуурь Сүхбат
Бусад Спортын дэд мастер

2010/00132

Ханүй Ариундарь
Олс таталт Спортын дэд мастер

2013/01319

Нямдаваа Батсайхан
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2013/01316

Халтар Тогтохдалай
Волейбол Спортын дэд мастер

2013/01314

Цасхүү Алтанхундага
Хурдан морь унаач Спортын дэд мастер

2013/01303

Баянмөнх Мөнхтулга
Хурдан морь унаач Спортын дэд мастер

2013/01301

Цолмонбаатар Өсөхбаяр
Хурдан морь унаач Спортын дэд мастер

2013/01300

Гомбожав Тунгалаг
Модон бөмбөг Спортын дэд мастер

2013/01292

Батнасан Хулан
Бусад Спортын дэд мастер

2010/00129

Батаа Пүрэвсүрэн
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01287

Өрнөх Нэхийт
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01286

Баярсүрэн Бат-Очир
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01285

Амарбаясгалан Анхбаяр
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01284

Пагвадорж Бум-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01283

Цэрэннадмид Булгантуяа
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01282

Чулуунбаатар Балэинням
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01281

Ариунсанаа Цэнгум
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01280

Наранбаатар Нандин-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01279

Бадам Номин-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01278

Алтансүх Сүрэнжав
Байт харваа Спортын дэд мастер

2013/01277

Цэнд-Аюуш Нарантогтох
Бусад Спортын дэд мастер

2010/00127

Гэрэлтуяа Төгөлдөр
Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер

2013/01267

Болд Жавзандулам
Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер

2013/01266