Цол зэрэг

Ориг Хүрэлбаатар
Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2018/10946

Идэрсайхан Итгэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/10938

Лхагважав Галбадрах
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2018/10901

БАТТУЛГА МӨНХЦАЦРАЛ
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2018/10897

Хаянхярваа Пүрэвсүрэн
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10876

Батбаатар Отгонбаяр
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10874

Гансүх Дэлхийцэцэг
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10872

Нэргүй Дашдулам
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10870

Болортуяа Анужин
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10869

Магсаржав Дэлгэржав
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2018/10867

Баяртогтох Эрдэнэбаяр
Бодибилдинг Спортын дэд мастер

2013/01085

Петр Амартүвшин
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/10845

Батчулуун Нямчулуун
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/10841

Ванчигдаш Мягмарпүрэв
Бодибилдинг Спортын дэд мастер

2013/01084

Алтаншагай Хэрлэн
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2018/10837

Эрдэнэчулуун Мөнх-Амгалан
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10828

Дашдамбий Цээсүрэн
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10827

Эрдэнэбаатар Одгэрэл
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10826

Нацагдорж Галцог
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10825

лутбаяр мөнгөнцэцэг
Таеквондо Спортын дэд мастер

2018/10824

Ганбат Бат-Эрдэнэ
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10823

Ганболд Амарсанаа
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10822

Бавуудорж Дэмиддорж
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10806

Чингээ Хавчиг
Шатар Спортын дэд мастер

2018/10800

Халтар Эрдэнэбүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2018/10796

Отгонбаяр Золбоо
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/10787

Батсүх Батбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2018/10783

Хүрэлбаатар Мөнххүрэл
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2017/10763

Ганэрдэнэ Хангайсайхан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2017/10762

Баярмагнай Буянбат
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2017/10759

Даваа Хишигбаатар
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10755

Эрдэнэ-очир Пүрэвдөрж
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10754

Батмөнх Анхбаяр
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10753

Жаргалсайхан Чинсанаа
Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер

2017/10751

Батбилэг Анавад
Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер

2013/01075

Нэмэрзаяа Манлай
Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер

2013/01074

Цэрэндорж Баатарболд
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10734

Хүрэлбаатар Алтантуяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10733

Болдбаатар Цолмонтуяа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10725

Багдал Нурлан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2017/10724