Цол зэрэг

Лхагважав Тамир
Шатар Спортын дэд мастер

2018/85348

Доржготов Буянхишиг
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/44331

Лутсүх Алтангэрэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/93938

Даржаа Ганбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/36054

Жанчив Лхамчинжав
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/98954

Лувсанамжил Баасанжав
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/58650

Тавнан Отгонбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/69028

Чимэддорж Баттогтох
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/74814

Цэрэндорж Цэцэнпүрэв
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/24496

Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/54985

Сэр-од Номин
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/83021

Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/78464

Доржсүрэн Бат-эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/70678

Ганбаатар Ганзориг
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/24865

Азбилэг Амарбаясгалан
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/16651

Цогтбаяр Цэнгүүн
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/37072

Намжилмаа Мөнхбаатар
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/11591

Далайбаяр Оюунхорол
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/70675

Ганбүүрэг Сайнбилэг
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2018/69579

Батбилэг Хүслэн
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/59789

Доржсүрэн Нандин-Эрдэнэ
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/20997

Ганцэцэг Золжаргал
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/96390

Баатарчулуун Оюунцэцэг
Боулинг Спортын дэд мастер

2018/25529

Энхбаяр Энхболд
Боулинг Спортын дэд мастер

2018/14840

Бадам Оргилмаа
Боулинг Спортын дэд мастер

2018/55294

Лхагваа Мөнхбаатар
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/89138

Баянжаргал ууган-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/89657

Эрдэнэбат Энхтамир
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/72086

Эрхэмзул Элбэрэл
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/16088

Буяннэмэх Билгүүндалай
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/41739

Ганзориг Шандан
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/25485

Энхтөр Одонгуа
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/77441

Ганболд Марал
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/21678

Лхамсүрэн Алдар
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/23743

Ганбат Энх-Үжин
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/58691

Довчинсүрэн Саруул
Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2018/37121

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2018/31858

Эрдэнэчимэг Болортуяа
Бокс Спортын дэд мастер

2018/33766

Даваадорж Эрдэнэтулга
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/67095

Мандах Мөнхбаяр
Олс таталт Спортын дэд мастер

2018/99220