Цол зэрэг

Гантогтох Хандсүрэн
Волейбол Спортын мастер

2023/01550

Отгон Алтанхуяг
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01549

Золтөгс Энх-Учрал
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01544

Амармэнд Уянга
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01543

Алтанхуяг Ариунбилэг
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01542

Даваажав Гүен
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01539

Батзундуй Батнаран
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01538

Энхболд Бат-Амгалан
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01537

Даваасүрэн Бат-Октябрь
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01536

Данзанжамц Анар
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01535

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01532

Пүрэвдорж Энхтогтох
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01529

Амартөр Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01523

Наранбаатар Энхбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01522

Хүрэлбаатар Хашчулуун
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01520

Хоролсүрэн Ууганбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01519

Дамдиндорж Отгонзул
Волейбол Спортын мастер

2023/01517

Буриад Бат-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01515

Лхагвасүрэн Нямрэгзэн
Даам Спортын мастер

2023/01511

Гантулга Зулцэцэг
Даам Спортын мастер

2023/01508

Алтангэрэл Гэсэр
Даам Спортын мастер

2023/01507

Чимэддорж Нэргүй
Таеквондо Спортын мастер

2023/01506

Базаржав Алагаа
Даам Спортын мастер

2023/01502

Чулуунсуурь Гоомарал
Даам Спортын мастер

2023/01500

Балхүү Отгонболд
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01484

Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01483

Лханаажав Магнай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01479

Мягмаржав Чулуунтөмөр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01474

Чулуун Батхуяг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01473

Батсайхан Бээжин
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01472

Энхтуяа Мөнхтуул
Таеквондо Спортын мастер

2023/01470

Давааням Ачбуян
Таеквондо Спортын мастер

2023/01466

Нямцэрэн Энхзаяа
Волейбол Спортын мастер

2023/01461

Мөрөн Тэмүүжин
Волейбол Спортын мастер

2023/01460

Цэдэндорж Чинзориг
Волейбол Спортын мастер

2023/01459

Дорж Амгаланбат
Волейбол Спортын мастер

2023/01457

Шинэбаяр Сувд-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын мастер

2023/01449

Энхтуяа Анар
Таеквондо Спортын мастер

2023/01446

Отгонбаяр Тэмүүжин
Таеквондо Спортын мастер

2023/01445

Хүрэлбаатар Чүлтэм
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01433