Цол зэрэг

Бямбасүрэн Халиун
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02030

Бямбасүрэн Хулан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02029

Лхагванаран Мөнхцэцэг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02025

Лхагвасүрэнгийн Эрдэнэболор
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02010

Мягмарсүрэн Номин-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02008

Мөнх-Очир Рэнцэнханд
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02007

Мөнхбаатар Мөнхжаргал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02004

Баярмөнх Мөнхдаваа
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02000

Цэдэнбал Жаргалбаатар
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01999

Борхүү Баттүшиг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01998

Дугардорж Мөнхбаатар
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01997

Төмөрбаатар Дэмчигдорж
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01991

Дэлгэрмаа Золбаяр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01983

Энхтайван Гансүх
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01976

Жадамба Төмөрхуяг
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2023/01962

Ганзориг Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01945

Баянтөр Соёлоо
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2023/01922

Мөнхбат Сэргэлэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2023/01919

Мягмар Цогбаяр
Бильярд Спортын мастер

2023/01911

Батчулуун Болормаа
Волейбол Спортын мастер

2023/01907

Гомбодорж Баярсайхан
Волейбол Спортын мастер

2023/01902

Золжаргал Ангар
Шатар Спортын мастер

2023/01895

Баярсайхан Хулан
Шатар Спортын мастер

2023/01894

Батсайхан Далайсахйан
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01886

Цогоо Ганхуяг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01875

Болдбаатар Наадам
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01874

Баянмөнх Жолий
Таеквондо Спортын мастер

2023/01867

Ахай Марина
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01854

Баасансүрэн эрдэнэ-очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01848

Баатархүү Батзангиа
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01847

Батбаатар Сумъяабаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01846

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01845

Намдаг Ганбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01841

Сарантуяа Шинэбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01838

Содномдорж Төмөрбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01837

Гэрэлжаргал Билгүүн
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01836

Батдэлгэр Мөнгөн-Өлзий
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01833

Ганболд Цэнд-Аюуш
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01832

Найдандорж Зугдарбямба
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01831

Ганбаатар Батирээдүй
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01830