Цол зэрэг

Норов Чинбат
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/00919

Чулуунжав Амгаланбаяр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/00918

Жадамба Бизъяабал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/00916

Гандолгор Энхбат
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/00914

Дашдондог Цэрэнбат
Бильярд Спортын мастер

2023/01039

Бат-Эрдэнэ Мэндсайхан
Бильярд Спортын мастер

2023/01040

Ганболд Ганчимэг
Волейбол Спортын мастер

2023/00912

Пүрэв Баасанцогт
Волейбол Спортын мастер

2023/00909

Мандахбаяр Тэлмүүн
Байт харваа Спортын мастер

2023/00892

Дэмбэрэл Сэлэнгээ
Байт харваа Спортын мастер

2023/00877

Өлзийхутаг Халиун
Байт харваа Спортын мастер

2023/00875

Баянжаргал ууган-Эрдэнэ
Байт харваа Спортын мастер

2023/00873

Намсрай Хатанзориг
Байт харваа Спортын мастер

2023/00872

Нямдорж Есөн-Эрдэнэ
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00868

Ганхуяг Мишээл
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00867

Буянбаяр Ундаръяа
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00866

Сувдаа Сайханзаяа
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00865

Жовд Пүрэвдорж
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00864

Гэпэл Оюунцэцэг
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00863

Хүрэлчулуун Маралмаа
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/00862

Тэрбиш Ариунзаяа
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/00861

Сүхбаатар Хатанбаатар
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/00858

Чойжилжав Төгөлдөр
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/00857

Ц БЯМБАСҮРЭН
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/00856

Гэрэлсайхан Мишээл
Аэробик гимнастик Спортын мастер

2023/00846

Батгэрэл Батзориг
Автомашин спорт Спортын мастер

2023/00841

Тэгшбаяр Пүрэвбаатар
Автомашин спорт Спортын мастер

2023/00839

Лхамхүү Мягмархүү
Автомашин спорт Спортын мастер

2023/00833

Бат-Өлзий Наранбаатар
Автомашин спорт Спортын мастер

2023/00830

Даваа Бум-Эрдэнэ
Автомашин спорт Спортын мастер

2023/00828

Цэндсүрэн Гантулга
Ширээний теннис Спортын мастер

2023/00826

Ганхуяг Сэр-Од
Ширээний теннис Спортын мастер

2023/00821

Пэрэнлэй Баярхүү
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00817

Гээдарь Буянхишиг
Бүжгийн спорт Спортын мастер

2023/00816

Дансран Алтанцэцэг
Ширээний теннис Спортын мастер

2023/00814

Цолмон Энхжин
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2023/00804

Амгаланбаатар Хонгорзул
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2023/00803

Амарсайхан Тэгшээ
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2023/00802

Пүрэвсүрэн Баасансүрэн
Спортын гимнастик Спортын мастер

2023/00796

Гантулга Идэржавхлан
Аэробик гимнастик Спортын мастер

2023/00794