Цол зэрэг

Ганзориг Отгонцэцэг
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/62748

Сүрэнхорол Базаргордоо
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/87826

Булган Батболд
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/63607

Амарсайхан Оюунгэрэл
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/97500

Ядамсүрэн Даваахүү
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/77470

Долгорсүрэн Дэлгэрдарь
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/90787

Батхүү Энхтөр
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/16230

Идэрчулуун Отгонбаатар
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/88428

Жаминсүрэн Энхсайхан
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/51321

Мядмаа Ариунболд
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/31245

Милрагчаа Цэрэнбалжир
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/80363

Мөнхөө Золбоо
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/20560

Бүрнээ Хатанбаатар
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/13338

Гантулга Мөнх-Эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/46385

Батхуяг Нямболд
Гандбол Спортын мастер

2018/74647

Ганбаатар Мөнхзаяа
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/15030

Даринчулуун Ариунболд
Волейбол Спортын мастер

2018/40270

Зулзага Соднаран
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/82859

Даваадорж Тэргэл
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/84145

Галхүү Оюунчимэг
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/25624

Амарсайхан Адъяасүрэн
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/58638

Алтанзаяа Мөнх-Эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/11248

Цэдэнжав Цэрэндолгор
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/41655

Ганбат Минжин
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/75099

Ундармаа Содцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/59906

Өлзийбат Алтанцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/59731

Дэмбэрэл Баасанбат
Самбо бөх Спортын мастер

2018/39708

Ундармаа Уянга
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/57088

Баттулга Бүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/89309

Hаранцогт Энхбаяр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/13114

Алтангэрэл Энхжаргал
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/21724

Чантуу Түвшинсайхан
Модон бөмбөг Спортын мастер

2018/70811

Батаа Ганцоож
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/22833

БҮРЭНТОГТОХ НЯМБАЯР
Бүжгийн спортууд Спортын мастер

2018/30028

Лхагвасүрэн Соёмбо-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын мастер

2018/48103

Батбаатар Түвшин-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын мастер

2018/32677

Даваагомбо Бямбажаргал
Таеквондо Спортын мастер

2018/12598

Жаргал Ууганбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/85555

ЭРДЭМБИЛЭГ ЭРДЭНЭХАЛИУ
Практик буудлага Спортын мастер

2018/57273

Намнан Гэрэлт-Од
Хэт холын марафон гүйлт Спортын мастер

2018/63414