Цол зэрэг

Чулуунцэцэг Ууганбаяр
Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/58088

Бүдбадам Батсүрэн
Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/15963

Дагвадорж Саруултөгс
Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/88016

Гэндэнсүрэн Лхагвасүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/96821

Эрдэнэбат Чалраабал
Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер

2018/15247

Дагжид Зоригт
Бокс Спортын мастер

2018/22639

Баярсайхан Болд-Эрдэнэ
Буудлага Спортын мастер

2018/53768

Чанцал Цэцгээ
Дугуй Спортын мастер

2018/40366

Суйдаан Гантогоо
Дугуй Спортын мастер

2018/25593

Батсамбуу Батбаатар
Дугуй Спортын мастер

2018/55403

Ганзориг Энхсайхан
Дугуй Спортын мастер

2018/51972

Ононхүү Одбилэг
Дугуй Спортын мастер

2018/48724

Гомбо Баттөмөр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/48120

Дамдинсүрэн Эрдэмбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/28307

Батчулуун Бат-Эрдэнэ
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/46041

Тэмүүжин Амингоо
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/59945

Ганзориг Мөнхжин
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/97669

Самбуу Сарантуул
Волейбол Спортын мастер

2018/14123

Дамдин Отгон
Волейбол Спортын мастер

2018/14273

Сайнбилэг Болорчимэг
Волейбол Спортын мастер

2018/33089

Дүүдээ Буянбаатар
Волейбол Спортын мастер

2018/84456

Ойдов Батмөнх
Волейбол Спортын мастер

2018/88794

Дашнамжил Алтаннавч
Волейбол Спортын мастер

2018/43522

Төмөрбаатар Наранцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/69122

Дагвадорж Доржгочоо
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/80047

Энхбаатар Энхнар
Шатрын бодлого бодолт Спортын мастер

2018/25025

Батчулуун Ариунболд
Шатар Спортын мастер

2018/13161

Пүрэв Отгонсүрэн
Үндэсний сурын харваа Спортын мастер

2018/18806

Пүрэв Батжаргал
Үндэсний сурын харваа Спортын мастер

2018/16286

Бямбасүрэн Нэргүй
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2018/26539

Сэнгээ Батчимэг
Үндэсний сурын харваа Спортын мастер

2018/61881

Мөнхбаатар Чинбат
Үндэсний сурын харваа Спортын мастер

2018/73052

Жамсран Элбэгжаргал
Үндэсний сурын харваа Спортын мастер

2018/32974

ЧИНГЭС ХУЛАН
Бүжгийн спортууд Спортын мастер

2018/48872

БАЯСГАЛАН АНУЖИН
Бүжгийн спортууд Спортын мастер

2018/54950

Ганболд Билгүүн
Нисэх загварын спорт Спортын мастер

2018/32402

Тамара Ариунболд
Бүжгийн спортууд Спортын мастер

2018/11973

Пүрэв Ганбаатар
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/19988

Ганболд Уянга
Гүйлтийн тэшүүр Спортын мастер

2018/43366

Долгор Отгонбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/58009