Цол зэрэг

Бадила Түлек
Волейбол Спортын мастер

2018/56072

Хажекен Шарив
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/96135

Жаргал Отгонбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/28290

Чойжилсүрэн Эрдэнэбаатар
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/74499

Осор Үржинбадам
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/75087

Халтар Батбаяр
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/83768

Нанзад Батбаяр
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/83740

Ганбаатар Ганболд
Гандбол Спортын мастер

2018/74271

Эрдэнэцогт Болор-Эрдэнэ
Волейбол Спортын мастер

2018/74364

Азжаргал Учрал
Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер

2018/37924

Гүнрэг Эрхэмбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/39755

Рэнцэн Лхагвасүрэн
Волейбол Спортын мастер

2018/14124

Даваа Сувдаа
Волейбол Спортын мастер

2018/62166

Буянт Дангаа
Волейбол Спортын мастер

2018/35706

Равсал Баттулга
Волейбол Спортын мастер

2018/11480

Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа
Волейбол Спортын мастер

2018/22514

Жагваа Нацагдорж
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/80081

БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/60038

Баярмагнай Хишигбуян
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/36062

Баярмагнай Хишигзаяа
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/87698

Амгаланбаатар Номинзул
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/97116

Балдан Ууганхүү
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/36372

ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ
Спортын гимнастик Спортын мастер

2018/35683

Сүхбат Энхбат
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/85554

Дугараа Алтаншүр
Волейбол Спортын мастер

2018/10476

Чимэдцогзол Ням-Очир
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/68358

Дондогоо Цэрэнцав
Дугуй Спортын мастер

2018/31196

Даш Цэрэн
Дугуй Спортын мастер

2018/17729

Арапат Табигат
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2018/93345

Хүдэрчулуун Оюунтуяа
Бодибилдинг Спортын мастер

2018/68496

Болдбаатар Сүхбат
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/53388

Чунаг Хишгээ
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/62990

Ядмаа Намхай
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/68004

Дөл Эрдэнэ-Очир
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/30301

Эрдэнэболд Соронзонболд
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/49727

Батдорж Намхай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/16520

Наранцэцэг Батбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/15142

Жигмэд Ганбаа
Шатар Спортын мастер

2018/60955

Нямсамбуу Золбаяр
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/76793

Нямсамбуу Хосбаяр
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/19533