Цол зэрэг

Отгонбаяр Батнягт
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/53179

Цогт-Адъяа Батзориг
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/39910

Давгадорж Оддорж
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/11483

Намжилсүрэн Сэмжид
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/73015

Доржготов Амгалан
Шатар Спортын мастер

2018/87441

Цэрэндорж Санжидмаа
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/18742

Эрдэнэ Цэлмэг
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/52550

Янжив Батболд
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/17399

Энхбат Жавхлантөгс
Рагби Спортын мастер

2018/89470

Гансүх Мэнд-Амар
Рагби Спортын мастер

2018/17947

Эрхэмбаяр Баянмөнх
Рагби Спортын мастер

2018/35748

Ганбат Болорчулуун
Волейбол Спортын мастер

2018/91566

Норовсүрэн Амарсайхан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/97489

Норовсүрэн Амарбаясгалан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/90635

Ренчин Дамдинсүрэн
Шатар Спортын мастер

2018/64747

Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/77935

Гомбодорж Цэвээн
Гүйлтийн Цана Спортын мастер

2018/60071

Нацаг Тогтохжаргал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/41826

Сод-Oд Энхжин
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/72550

Варшилов Энхбат
Боулинг Спортын мастер

2018/12888

Гончиг Магсаржалам
Боулинг Спортын мастер

2018/14255

Дамбадорж Нацагдорж
Боулинг Спортын мастер

2018/17634

Галбадрах Сундуйжав
Боулинг Спортын мастер

2018/84505

Самдан Дэлгэрцэцэг
Боулинг Спортын мастер

2018/51272

Шатарбал Гэрлээ
Боулинг Спортын мастер

2018/31820

Энхтүвшин Энхдалай
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/22399

Гансүх Ган-Эрдэнэ
Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер

2018/62176

Ариунбаяр Мөнхбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/61349

Рэнцэндорж Саруултуяа
Волейбол Спортын мастер

2018/20999

Даваадулам Галдандавга
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/79096

Лувсангунгаа Шархүү
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/86412

Нямдорж Амарбаясгалан
Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер

2018/95252

Батсүх Мягмарбаясгалан
Мутайбокс Спортын мастер

2018/73269

Моломжамц Эрдэнэтуяа
Мутайбокс Спортын мастер

2018/82785

Малинхүү Лантуу
Пара Жүдо Спортын мастер

2018/86855

Мандах Мөнхбаяр
Олс таталт Спортын мастер

2018/26405

Нэмэх Отгонжаргал
Олс таталт Спортын мастер

2018/21142

Цэрэнжигмэд Сарантуяа
Олс таталт Спортын мастер

2018/79020

Пүрэвээ Хүрэлцоож
Олс таталт Спортын мастер

2018/17102

Хүдэрбал Гэрэлт-Од
Олс таталт Спортын мастер

2018/60802