Цол зэрэг

Чулуунбаатар Одхүү
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01828

Дорждэрэм Анхбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01826

Улаанхүү Энх-Оюун
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01825

Сайнжаргал Ууганцэнгэл
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01823

Төгөө Түмэнцэнд
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01822

Дашпунцаг Магнайбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01821

Чимэдцэрэн Батхуяг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01819

Содном Билэгт
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01818

Батсүх Батбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01813

Магван Бат-Оюун
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01808

Баатарзориг Мөнхбуян
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01806

Сүхгэрэл Бямбабаяр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01803

Дэмүүл Саранцогт
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01802

Хэнмэдэх Оргилсайхан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01801

Ганбаатар Дэлгэрмаа
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01798

Сэрээнэн Баярхүү
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01789

Цоодол Алтансүх
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01788

Адъяа Найгалмаа
Шатар Спортын мастер

2023/01783

Сүрэнхор Батчулуун
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01781

Баттулга Анар
Шатар Спортын мастер

2023/01771

Ганзориг Хос-Эрдэнэ
Шатар Спортын мастер

2023/01770

Лханаасүрэн Цэнд-Аюуш
Волейбол Спортын мастер

2023/01767

Оргих Хангай
Волейбол Спортын мастер

2023/01764

Содном Дорждавга
Волейбол Спортын мастер

2023/01761

Санлигренчин Цэнгүн
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2023/01754

Ганхуяг Цовоо
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01752

Мөнх-Очир Түвшинжаргал
Волейбол Спортын мастер

2023/01746

Намнан Цэрэндулам
Волейбол Спортын мастер

2023/01745

Ёндон Баасандорж
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01718

Баатарболд Түшигхангай
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01712

Цэрэндорж Алтансувд
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01710

Мягмарсүрэн Тэнгис
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01707

Бямбаа Мөнхбаатар
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01706

Мягмарсүрэн Эрхэс
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01703

Гомбо Гэрэлчулуун
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01702

Болдбаатар Батжаргал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01701

Баатар Баттөмөр
Олон улсын Таеквондо Спортын мастер

2023/01700

Есей Даулетжан
Гардан тулаан Спортын мастер

2023/01698

Ганбаатар Болдбаатар
Гардан тулаан Спортын мастер

2023/01696

Болдбаатар Ариунзул
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01694