Цол зэрэг

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01532

Мөнх-Очир Балжинням
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01531

Пүрэвдорж Энхтогтох
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01529

Амартөр Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01523

Наранбаатар Энхбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01522

Хүрэлбаатар Хашчулуун
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01520

Хоролсүрэн Ууганбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01519

Дамдиндорж Отгонзул
Волейбол Спортын мастер

2023/01517

Буриад Бат-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01515

Лхагвасүрэн Нямрэгзэн
Даам Спортын мастер

2023/01511

Гантулга Зулцэцэг
Даам Спортын мастер

2023/01508

Алтангэрэл Гэсэр
Даам Спортын мастер

2023/01507

Чимэддорж Нэргүй
Таеквондо Спортын мастер

2023/01506

Базаржав Алагаа
Даам Спортын мастер

2023/01502

Чулуунсуурь Гоомарал
Даам Спортын мастер

2023/01500

Балхүү Отгонболд
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01484

Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01483

Лханаажав Магнай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01479

Мягмаржав Чулуунтөмөр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01474

Чулуун Батхуяг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01473

Батсайхан Бээжин
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01472

Энхтуяа Мөнхтуул
Таеквондо Спортын мастер

2023/01470

Давааням Ачбуян
Таеквондо Спортын мастер

2023/01466

Нямцэрэн Энхзаяа
Волейбол Спортын мастер

2023/01461

Мөрөн Тэмүүжин
Волейбол Спортын мастер

2023/01460

Дорж Амгаланбат
Волейбол Спортын мастер

2023/01457

Шинэбаяр Сувд-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын мастер

2023/01449

Энхтуяа Анар
Таеквондо Спортын мастер

2023/01446

Отгонбаяр Тэмүүжин
Таеквондо Спортын мастер

2023/01445

Хүрэлбаатар Чүлтэм
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01433

Цэвээнжалбуу Батбаяр
Мөсний шагайн харваа Спортын мастер

2023/01429

Пуужиндорж Тогтуун
Даам Спортын мастер

2023/01424

Нямдорж Баянбат
Даам Спортын мастер

2023/01422

Хулан Алтанбек
Бокс Спортын мастер

2023/01413

Даваа Гэрэлсайхан
Бокс Спортын мастер

2023/01412

БАТСАЙХАН Саруул
Бокс Спортын мастер

2023/01411

Нямдорж Бат-Эрдэнэ
Бокс Спортын мастер

2023/01410

Содон-Од Биндэръяа
Бокс Спортын мастер

2023/01409

Батмэнд Сарнай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01408

ЦогтОчир Батгэрэл
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01407