Цол зэрэг

Хандаа Буянзаяа
Самбо бөх Спортын мастер

2023/01380

Нэргүй Мөнхбаяр
Самбо бөх Спортын мастер

2023/01376

Алтанхундага Намуундалай
Самбо бөх Спортын мастер

2023/01375

Эрдэнэбаяр Цэвэг-Очир
Самбо бөх Спортын мастер

2023/01369

Эрдэнэжав Ёндонжамц
Самбо бөх Спортын мастер

2023/01368

Нямцэрэн Хулан
Олс таталт Спортын мастер

2023/01365

Балжинням Батбаатар
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01362

Жаргал Сүхбат
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01357

Балсан Түмэннаст
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01356

Ундармаа Шижирбаатар
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/01355

Баярсайхан Оролзод
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/01354

Дорждагва Ихтамир
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/01353

Бямбацогт Мягмарсүрэн
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/01347

Цэрэндорж Мягмарсүрэн
Жүдо бөх Спортын мастер

2023/01346

Довчин Давааням
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01345

Рагчаа Юра
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01344

Баярмагнай Буянбат
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01336

БАЯРМАГНАЙ МӨНХ-ЭРДЭНЭ
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01335

Товылхан Адилбек
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01332

Баярсайхан Бямбазаяа
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01331

Сандэлгэр Оюунцэцэг
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01323

Банди Цогоо
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01322

Сандаг Ундрах
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01321

Гантөмөр Наранхүү
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01316

Гантөмөр Бадамгарав
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01314

Сампил Мөнхбат
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01313

Ягаанбанди Батжаргал
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01306

Чулуунбат Цэрэнбат
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01303

Ухнасаарай Баярсайхан
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01302

Доржготов Сувдаа
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01301

Тогтох Алтантуяа
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01299

Лувсандагва Цоггэрэл
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01298

Энхтуяа Хосбаяр
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01296

Санги Одхүү
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01295

Тогоонбаатар Цогт-эрдэнэ
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01289

Баярмагнай Энхмагнай
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01288

Пүрэвдорж Оюунбат
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01287

Чулуунбат Ганзориг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01286

Даваадорж Чулуунбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01285

Ганхүү Гансүх
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01283