Цол зэрэг

Банди Цогоо
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01322

Сандаг Ундрах
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01321

Гантөмөр Наранхүү
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01316

Гантөмөр Бадамгарав
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01314

Сампил Мөнхбат
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01313

Ягаанбанди Батжаргал
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01306

Чулуунбат Цэрэнбат
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01303

Ухнасаарай Баярсайхан
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01302

Доржготов Сувдаа
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01301

Тогтох Алтантуяа
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01299

Лувсандагва Цоггэрэл
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01298

Энхтуяа Хосбаяр
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01296

Санги Одхүү
Нийтийн бүжиг Спортын мастер

2023/01295

Тогоонбаатар Цогт-эрдэнэ
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01289

Баярмагнай Энхмагнай
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01288

Пүрэвдорж Оюунбат
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01287

Чулуунбат Ганзориг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01286

Даваадорж Чулуунбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01285

Ганхүү Гансүх
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01283

Лхагвасүрэн Очирбат
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01279

Санжмятав Баярцэцэг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01270

Баттулга Төвжаргал
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01269

Мягмаржав Батбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01267

Энхтөр Оюундэлгэр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01266

Болдбаатар Ганболд
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01265

Жавзмаа Болдбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01262

Пүрэвдорж Мөнгөнсаран
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01260

Бямба Батдорж
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01259

Дашдорж Цолмон
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01258

Осор Жамбажамц
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01254

Баттулга Мөнхжин
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2023/01249

Ёндон Дөлгөөндөл
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2023/01248

Жигжид Гомбосүрэн
Дугуй Спортын мастер

2023/01244

Эрдэнэбаатар Уянга
Дугуй Спортын мастер

2023/01237

Нямлхагва Энхжин
Дугуй Спортын мастер

2023/01236

Гантулга Мишээл
Даам Спортын мастер

2023/01235

Хорлоо Цогбаяр
Урианхай сурын харваа Спортын мастер

2023/01226

Төхөөн Батмөнх
Урианхай сурын харваа Спортын мастер

2023/01216

Намсрайжав Бямбаа
Урианхай сурын харваа Спортын мастер

2023/01215

Даваа Бат-Эрдэнэ
Урианхай сурын харваа Спортын мастер

2023/01214