Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Цэенпил Шинэхүүхэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/02031
2 Пүрэвбаатар Хүсэл-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02030
3 Бямбасүрэн Халиун Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02030
4 Бямбасүрэн Хулан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02029
5 Мягмарсүрэн Батсүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02028
6 Лхагванаран Мөнхцэцэг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02025
7 Түмэнжаргал Лхагвадорж Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02023
8 Лхагвасүрэнгийн Эрдэнэболор Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02010
9 Мягмарсүрэн Номин-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02008
10 Мөнх-Очир Рэнцэнханд Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02007
11 Мөнхбаатар Мөнхжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02004
12 энхболд түвшинбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02003
13 Амарсайхан Сүхбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02002
14 Дэлгэрхангай Дэлгэрмөрөн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02001
15 Баярмөнх Мөнхдаваа Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02000
16 Цэдэнбал Жаргалбаатар Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01999
17 Борхүү Баттүшиг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01998
18 Дугардорж Мөнхбаатар Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01997
19 Үүртуяа Мягмарбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01994
20 Төгсбаяр Нарантунгалаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01993
21 Булгантамир Энхжин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01992
22 Төмөрбаатар Дэмчигдорж Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01991
23 Бадарч Очирхүү Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01990
24 Золзаяа Энхжин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01989
25 Галбадрах Бүрэнбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01988
26 Монголхүү Баясгалан Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01987
27 Өлзий-Орших Энхмэнд Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01986
28 Түшигбаяр Энххүслэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01985
29 Пүрэвсүрэн Мөнх-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01984
30 Дэлгэрмаа Золбаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01983
31 Батхуяг Анударь Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01982
32 Мөнхбат Мөнхгэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01981
33 Энхтайван Гансүх Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01976
34 Жадамба Төмөрхуяг Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01962
35 Батмөнх Цэрэндэжид Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01952
36 Ганзориг Энхжин Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01945
37 Батсүх Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2023/01923
38 Баянтөр Соёлоо Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2023/01922
39 Мөнхбат Сэргэлэн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2023/01919
40 Ганпүрэв Энхдарь Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01914