Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 Силамбол Алтынбек Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01816 2024/04/26 A/256
202 Цэндсүрэн Бадамсүрэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01815 2024/04/26 A/256
203 Шоовдор Ундрах Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01814 2024/04/26 A/256
204 Батсүх Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01813 2024/04/26 A/256
205 Хүрэлбаатар Эрдэнэдаваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01811 2024/04/26 A/256
206 Батдэлгэр Эрдэнэболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01810 2024/04/26 A/256
207 Даваа Сарангэрэл Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01809 2024/04/26 A/256
208 Магван Бат-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01808 2024/04/26 A/256
209 Алтанцэцэг Саранзаяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01807 2024/04/26 A/256
210 Баатарзориг Мөнхбуян Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01806 2024/04/26 A/256
211 Жамъянмядаг Энхнамжил Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01805 2024/05/21 А/256
212 Гончигсүрэн Батзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01804 2024/04/26 A/256
213 Сүхгэрэл Бямбабаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01803 2024/04/26 A/256
214 Дэмүүл Саранцогт Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01802 2024/04/26 A/256
215 Хэнмэдэх Оргилсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01801 2024/04/26 A/256
216 Санжаасүрэн Баярбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01800 2024/04/26 A/256
217 Бүдээ Маралмаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01799 2024/04/26 A/256
218 Ганбаатар Дэлгэрмаа Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01798 2024/04/26 A/256
219 Энхбаяр Бямбадорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01790 2024/04/26 A/256
220 Сэрээнэн Баярхүү Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01789 2024/04/26 A/256
221 Цоодол Алтансүх Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01788 2024/04/26 A/256
222 Хайдав Батчулуун Шатар Спортын дэд мастер 2023/01787 2024/04/26 A/256
223 Чулуунбаатар Заанаа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01784 2024/04/26 A/256
224 Адъяа Найгалмаа Шатар Спортын мастер 2023/01783 2024/04/26 A/256
225 Гиваа Цогоо Шатар Улсын шүүгч 2023/01782 2024/04/26 A/256
226 Сүрэнхор Батчулуун Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01781 2024/04/26 A/256
227 Өмирбек Тилеубек Шатар Улсын шүүгч 2023/01780 2024/04/26 A/256
228 Халтар Мөнгөн-Лхагва Шатар Улсын шүүгч 2023/01779 2024/04/26 A/256
229 Ганхуяг Галсайхан Шатар Спортын дэд мастер 2023/01778 2024/04/26 A/256
230 Наадамбат Батбилгүүн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01777 2024/04/26 A/256
231 Сугир Дэжид Шатар Спортын дэд мастер 2023/01776 2024/04/26 A/256
232 Баярсайхан Багахүү Шатар Спортын дэд мастер 2023/01775 2024/04/26 A/256
233 Ринчиндорж Энхболд Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2023/01774 2024/05/21 А/256
234 Даваасүрэн Мөнхбаатар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01773 2024/04/26 A/256
235 Батсайхан Хос-Эрдэнэ Шатар Улсын шүүгч 2023/01772 2024/04/26 A/256
236 Баттулга Анар Шатар Спортын мастер 2023/01771 2024/04/26 A/256
237 Ганзориг Хос-Эрдэнэ Шатар Спортын мастер 2023/01770 2024/04/26 A/256
238 Мөнхболд Гэндэндарам Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01769 2024/04/26 A/256
239 Нина Батсүх Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01768 2024/04/26 A/256
240 Лханаасүрэн Цэнд-Аюуш Волейбол Спортын мастер 2023/01767 2024/04/26 A/256