Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Баттүшиг Баатарчулуун Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2023/01514
2 Цэвэлмаа Цолмон Даам Улсын шүүгч 2023/01504
3 Даваасамбуу Цогтбаатар Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2023/01430 2024/01/26 А/25
4 Ишийгудаа Ариунбат Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2023/01428 2024/01/26 А/25
5 Зундуй Ганбаатар Даам Улсын шүүгч 2023/01426
6 Баярбаатар Хулан Даам Улсын шүүгч 2023/01425
7 Пүрэвболд Алтансоёмбо Гандбол Улсын шүүгч 2023/01384 2024/01 А/25 2024-01-23
8 Цэгмэд Алтангэрэл Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01318 2024/01 А/25
9 Сандэлгэр Оюунцэцэг Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01317 2024/01 А/25
10 Гунгаабуу Самбалхүндэв Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01315 2024/01 А/25
11 Энхтуяа Хосбаяр Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01312 2024/01 А/25
12 Лувсандагва Цоггэрэл Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01311 2024/01 А/25
13 Доржготов Сувдаа Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01310 2024/01 А/25
14 Тогтох Алтантуяа Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01309 2024/01 А/25
15 Баасан Жияандорж Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01307 2024/01 А/25
16 Зоригт Лхагвачулуун Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01307 2024/01 А/25
17 Чимиддамба Одбаяр Нийтийн бүжиг Улсын шүүгч 2023/01305 2024/01 А/25
18 Цолмон Анхбаяр Автомашин спорт Улсын шүүгч 2023/01059 А/483
19 Түмэн Билэгсайхан Автомашин спорт Улсын шүүгч 2023/01058 А/483
20 Бямбадорж Отгонбаяр Автомашин спорт Улсын шүүгч 2023/01057 А/483
21 Энхмандах Цагаандарь Волейбол Улсын шүүгч 2023/00913 А/483
22 Батбаяр Хосбаяр Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2023/00812 А/483
23 Доржсүрэн Энхболд Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2023/00811 А/483
24 Лхамаа Чинзориг Загасчлах спорт Улсын шүүгч шүүгч А/483
25 Дашдорж Батчулуун Загасчлах спорт Улсын шүүгч шүүгч А/483
26 Галиндэв Энхжаргал Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2023/00466 А/410
27 Раднаа Сайханжаргал Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2023/00464 А/410
28 Паажий Ганбаяр Шатар Улсын шүүгч 2023/00397
29 Адъяа Баярсайхан Шатар Улсын шүүгч 2023/00396
30 Өлзийбат Баттөр Шатар Улсын шүүгч 2023/00395
31 Цэвэлмаа Мөнхбат Шатар Улсын шүүгч 2023/00394
32 Дашдаваа Дүүрэнжаргал Шатар Улсын шүүгч 2023/00393
33 Сэнгэ-Арслан Хишигжаргал Шатар Улсын шүүгч 2023/00392
34 Алтангэрэл Анхбаяр Шатар Улсын шүүгч 2023/00078
35 Гантөмөр Оргил Шатар Улсын шүүгч 2023/00062
36 Жаалхүү Бат-Эрдэнэ Шатар Улсын шүүгч 2023/00060
37 Тогмид Даваа Шатар Улсын шүүгч 2023/00059
38 Галбат Цэвээнпүрэв Хэт холын марафон гүйлт Улсын шүүгч 2023/14726 2023-03-01
39 Туяа Ганзориг Хэт холын марафон гүйлт Улсын шүүгч 2023/99096 2023-03-01
40 Б Сатяаврата Хэт холын марафон гүйлт Улсын шүүгч 2023/56877 2023-03-01