Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
401 Отгонбаяр Энxбилгүүн Таеквондо Улсын шүүгч 2019/51804 2020-12-24
402 Лутбаяр Болорцэцэг Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91614 2020-12-24
403 Баярсайxан Мишээлт Таеквондо Улсын шүүгч 2019/75087 2020-12-24
404 Сүxбаатар Пүрэвдэлгэр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/86464 2020-12-24
405 Одгэрэл Пүрэвсүрэн Таеквондо Улсын шүүгч 2019/43713 2020-12-24
406 Содбилэг Уранбилэг Таеквондо Улсын шүүгч 2019/73035 2020-12-24
407 Доржжав Дарийхүү Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2019/48260 2020-12-24
408 Халтар Нямтэмүүлэн Шатар Улсын шүүгч 2019/52782 2020-12-24
409 АВИД АРСЛАН Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/42532 2020-12-24
410 АМАРСАЙХАН ЛХАМСҮРЭН Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/66055 2020-12-24
411 ЧУЛУУН ДЭЛГЭР Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/45897 2020-12-24
412 ДОРЖПАГМА НАРАНБААТАР Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/36803 2020-12-24
413 ГОМБО-ОЧИР СЭРГЭЛЭН Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/69234 2020-12-24
414 ДОРЖПАГМА ЭНХБААТАР Практик буудлага Улсын шүүгч 2019/91443 2020-12-24
415 Ганбаатар Сугар Шатар Улсын шүүгч 2019/19268 2020-12-24
416 Гэрэл Чимэгсүрэн Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2019/49987 2020-12-24
417 Энхбаяр Содномпилжээ Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/51130 2020-12-24
418 Чойгажид Эрдэнэ-Очир Шатар Улсын шүүгч 2019/96135 2020-12-24
419 Зинамидэр Ганбат Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/15062 A/319 2020-12-24
420 Отгонцэцэг Бямбацэрэн Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/34387 A/319 2020-12-24
421 Өлзийбат Бат-Очир Шатар Улсын шүүгч 2019/37584 A/304 2020-12-24
422 Цулаа Мөнхсүлд Шатар Улсын шүүгч 2019/46165 A/304 2020-12-24
423 Магсар Дэжидмаа Шатар Улсын шүүгч 2019/42848 A/304 2020-12-24
424 Сайн-Өлзий Ууганбаяр Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2019/10610 A/319 2020-12-24
425 Ганболд Мөнхцэцэг Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2019/14285 A/319 2020-12-24
426 Гомбо Нармандах Шатар Улсын шүүгч 2019/31065 A/247 2020-12-24
427 Хүрлээ Энхмандах Усан спорт Улсын шүүгч 2019/62515 A/205 2020-12-24
428 Шинэндорж Оюун Ширээний теннис Улсын шүүгч 2019/73180 A/319 2020-12-24
429 Гантөмөр Золжаргал Байт харваа Улсын шүүгч 2019/44235 A/205 2020-12-24
430 Даваг Индэрьяабуд Шатар Улсын шүүгч 2019/21556 A/205 2020-12-24
431 Жүгдэр Моломжамц Дугуй Улсын шүүгч 2019/80116 A/205 2020-12-24
432 ДАШБАДАМ ИДЭРМӨНХ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/98176 A/205 2020-12-24
433 Нар Түмэнжаргал Таеквондо Улсын шүүгч 2019/33528 A/205 2020-12-24
434 Наранчимэг Эрдэнэбаатар Таеквондо Улсын шүүгч 2019/98496 A/205 2020-12-24
435 БАЯРСАЙХАН ЦЭРЭНДУЛАМ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/69044 A/205 2020-12-24
436 Уртбаяр Ханд Таеквондо Улсын шүүгч 2019/56186 A/205 2020-12-24
437 Бадарчин Шинэнбат Шагайн харваан Улсын шүүгч 2019/34973 A/205 2020-12-24
438 Адъяа Энхжаргал Шагайн харваан Улсын шүүгч 2019/41022 A/205 2020-12-24
439 Даваацэрэн Ангирмаа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/23356 A/205 2020-12-24
440 отгонбаатар хос-эрдэнэ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/92222 A/205 2020-12-24