Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
441 дүгэрээ лхагвадорж Таеквондо Улсын шүүгч 2019/75634 A/205 2020-12-24
442 ганболд уянтөмөр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/14544 A/205 2020-12-24
443 эрдэнэбаатар эрдэнэсүрэн Таеквондо Улсын шүүгч 2019/46316 A/205 2020-12-24
444 лутбаяр мөнгөнцэцэг Таеквондо Улсын шүүгч 2019/73055 A/205 2020-12-24
445 хүрэлбаатар маралгоо Таеквондо Улсын шүүгч 2019/27808 A/205 2020-12-24
446 Мөнхбаатар Балжинням Таеквондо Улсын шүүгч 2019/82060 A/205 2020-12-24
447 Ренчинханд Алтантуяа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/87146 A/205 2020-12-24
448 төмөртогоо ариунтуяа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/81442 A/205 2020-12-24
449 доржжанцан батнасан Таеквондо Улсын шүүгч 2019/94139 A/205 2020-12-24
450 сүхболд эрдэнэбат Таеквондо Улсын шүүгч 2019/55571 A/205 2020-12-24
451 даваажамц монголхүү Таеквондо Улсын шүүгч 2019/56454 A/205 2020-12-24
452 отгонбаатар хосбаяр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/53772 A/205 2020-12-24
453 самдансүрэн янжинлхам Таеквондо Улсын шүүгч 2019/71543 A/205 2020-12-24
454 төмөр уянга Таеквондо Улсын шүүгч 2019/46885 A/205 2020-12-24
455 Болдбаатар Гандорж Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91452 A/205 2020-12-24
456 Рэгзэн Сумъяа Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2019/63488 A/205 2020-12-24
457 Бямбасүрэн Энхбаяр Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/24511 A/164 2020-12-24
458 Ганболд Одхүү Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/34350 A/164 2020-12-24
459 Одонхүү Мөнхзул Буудлага Улсын шүүгч 2019/95785 A/164 2020-12-24
460 АРИУНБАДРАЛ ДӨЛГӨӨН Буудлага Улсын шүүгч 2019/84090 A/164 2020-12-24
461 ӨСӨХ-ОЧИР ӨЛЗИЙНЯМ Буудлага Улсын шүүгч 2019/52975 A/164 2020-12-24
462 БАЯРСАЙХАН ӨНӨРЖАРГАЛ Буудлага Улсын шүүгч 2019/10875 A/164 2020-12-24
463 ОЮУН ТӨГӨЛДӨР Буудлага Улсын шүүгч 2019/89982 A/164 2020-12-24
464 Дамдин Ууганбаяр Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/64922 A/164 2020-12-24
465 Улаанбанди Ууганбаатар Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/82098 A/164 2020-12-24
466 Энхсайхан Хулан Шатар Улсын шүүгч 2019/11857 А/129 2020-12-24
467 Лхагва Баяраа Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/83848 А/129 2020-12-24
468 Ганбат Содбилэг Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2019/29823 A/71 2020-12-24
469 Соном Сундуй Шатар Улсын шүүгч 2019/36705 A/71 2020-12-24
470 Намжилжав Энхнасан Шатар Улсын шүүгч 2019/22029 A/71 2020-12-24
471 Мижид Баасанжав Шатар Улсын шүүгч 2019/10889 A/71 2020-12-24
472 Жаргалсайхан Мөнхзул Шатар Улсын шүүгч 2019/35164 A/71 2020-12-24
473 Лхагваа Мянгандаш Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/59842 A/71 2020-12-23
474 Болд Оюунжаргал Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91319 A/71 2020-12-23
475 Мөнх-Ориг Мөнхбадрах Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/65347 A/71 2020-12-23
476 отгонганбат энхжин Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2019/90611 A/28 2020-12-23
477 Додоон Бямбажав Мөсөн сурын харваа Улсын шүүгч 2019/92461 A/28 2020-12-23
478 Дарь Адъяа Дугуй Улсын шүүгч 2019/84218 A/164 2020-12-23
479 Сайнбуян Баттөмөр Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2018/30883 A/02 2020-12-23
480 Үржин Ганболд Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/58701 A/28 2020-12-23