Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
521 Үйтэр Цэнд Бусад Улсын шүүгч 2010/00159 2020-12-24
522 Цэдэн Энхтуяа Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2010/00158 2020-12-24
523 Баттөр Золбоо Бусад Улсын шүүгч 2010/00157 2020-12-24
524 Цэвээн Сувдмаа Бусад Улсын шүүгч 2010/00156 2020-12-24
525 Юндэндорж Ганзориг Байт харваа Улсын шүүгч 2013/01485 2020-12-24
526 Чанхий Баатархуяг Байт харваа Улсын шүүгч 2013/01432 2020-12-24
527 Гончигдорж Нацагдорж Ширээний теннис Улсын шүүгч 2013/01415 2020-12-24
528 Түмэндэлгэр Бямбадорж Сагсан бөмбөг (5x5) Улсын шүүгч 2013/01410 2020-12-24
529 Цэвээн Пүрэвдорж Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2013/01397 2020-12-24
530 Лутбаяр Ганзориг Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2013/01396 2020-12-24
531 Дашдэлэг Баярням Бусад Улсын шүүгч 2010/00138 2020-12-24
532 Даваа Чадраабал Бусад Улсын шүүгч 2010/00137 2020-12-24
533 Лхүндэв Тогоохүү Шатар Улсын шүүгч 2013/01299 2020-12-24
534 Арнаа Мөнхбат Шатар Улсын шүүгч 2013/01298 2020-12-24
535 Даштогтох Анхмаа Шатар Улсын шүүгч 2018/11572 2020-12-24
536 Эрдэнэбат Золзаяа Усанд сэлэлт Улсын шүүгч 2018/11519 A/205 2020-12-24
537 Энхмандах Нандинзаяа Усанд сэлэлт Улсын шүүгч 2018/11518 A/205 2020-12-24
538 Баяр Сүхбат Усанд сэлэлт Улсын шүүгч 2018/11517 A/205 2020-12-24
539 Ижийдаа Батбаяр Бодибилдинг Улсын шүүгч 2018/11504 2020-12-24
540 Дашзэвэг Ганболд Бодибилдинг Улсын шүүгч 2018/11489 2020-12-24
541 Гантөмөр Анхбаяр Боулинг Улсын шүүгч 2018/11191 2020-12-24
542 Зоригтбаатар Сүхбат Боулинг Улсын шүүгч 2018/11189 2020-12-24
543 Амаржаргал Номин-Эрдэнэ Боулинг Улсын шүүгч 2018/11188 2020-12-24
544 Рагчаацэрэн Зулбаяр Боулинг Улсын шүүгч 2018/11187 2020-12-24
545 Тэрвээ Дорждэрэм Боулинг Улсын шүүгч 2018/11185 2020-12-24
546 ХАЛТАР СҮХБААТАР Дугуй Улсын шүүгч 2018/11055 2020-12-24
547 Жааган Дэмбэрэлцэрэн Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11017 А/194 2020-12-24
548 Бямбажаргал Цэнд- Аюуш Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11016 А/194 2020-12-24
549 Дашдаваа Бямбадэлгэр Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11011 А/194 2020-12-24
550 Баттөр Баярням Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11010 А/194 2020-12-24
551 Даваажав Зима Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10993 А/194 2020-12-24
552 Өлзийдалай Баянмөнх Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10992 А/194 2020-12-24
553 Оюунтунгалаг Баярцэцэг Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10989 А/194 2020-12-24
554 Гонгор Отгонтуяа Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10986 А/194 2020-12-24
555 Баатарцогт Үүлэнтайсуухүү Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10981 А/194 2020-12-24
556 Мөнхдэлгэр Гантулга Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/10980 А/194 2020-12-24
557 Зоригтбаатар Бат-Оргил Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч 2018/10960 2020-12-24
558 Чулуунбаатар Мөнхтүшиг Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч 2018/10959 2020-12-24
559 Намсрай Төмөр-Очир Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2018/10780 2020-12-24
560 Батсуурь Гансүх Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч 2018/10779 2020-12-24