Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
601 Жамсран Баянцагаан Бусад Улсын шүүгч 2010/00101 2020-12-24
602 Эрхэмбаяр Энхтулга Мотоцикл спорт Улсын шүүгч 2017/10096 2020-12-24
603 Дамба Түвшинтөгс Мотоцикл спорт Улсын шүүгч 2017/10095 2020-12-24
604 Чойжилсүрэн Амгаланбаатар Автомашин спорт Улсын шүүгч 2017/10094 2020-12-24
605 Дүгэрээ Баттүвшин Автомашин спорт Улсын шүүгч 2017/10093 2020-12-24
606 Палам Энх-Оюун Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/88804 2020-12-24
607 Дуламсүрэн Уранчимэг Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/77379 2020-12-24
608 Пэрэнлэй Мөнхбаяр Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/41145 2020-12-24
609 Ойдов Чимэдсамбуу Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/95811 2020-12-24
610 Балчин Бадам Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/73087 2020-12-24
611 Даваа Нарантуяа Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/72639 2020-12-24
612 Эрдэнэчимэг Баярмаа Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/35744 2020-12-24
613 Эрдэнэчимэг Баярмаа Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч 2020/40364 2020-12-24
614 Бат Очир Энхтуяа Хөнгөн атлетик Улсын шүүгч 2020/60330 2020-12-24
615 Энхбат Ганболор Волейбол Улсын шүүгч 2020/19146 2020/10/14 А/40 2020-12-24
616 Нэргүй Хүрэлбаатар Бодибилдинг Улсын шүүгч 2020/91007 2020/10/14 А/40 2020-12-24
617 Саранхөхөө Мөнхсайхан Бодибилдинг Улсын шүүгч 2020/85152 2020/10/14 А/40 2020-12-24
618 Банзай Сэлэнгэ Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2020/12967 2020-12-24
619 Шамбаа Сүхбаатар Сагсан бөмбөг (5x5) Улсын шүүгч 2020/58944 2020-12-24
620 Равданлхүмбүү Бат-Амгалан Шатар Улсын шүүгч 2017/10060 2020-12-24
621 Пүрэв Болдбаатар Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2020/21380 2020/09/07 А/05 2020-12-24
622 Мэнгээ Энхболд Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/22763 2020/09/07 А/05 2020-12-24
623 Намжаа Адъяадорж Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/76300 2020/09/07 А/05 2020-12-24
624 Дэшигсүрэн Мөнхсайхан Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/55686 2020/09/07 А/05 2020-12-24
625 Гүрбазар Алтансанаа Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/35981 2020/09/07 А/05 2020-12-24
626 Шижирбаатар Баасандорж Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/63959 2020/09/07 А/05 2020-12-24
627 Лүндээнжанцан Цолмон Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/47790 2020/09/07 А/05 2020-12-24
628 Молом Төмөртогоо Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/85871 2020/09/07 А/05 2020-12-24
629 Ойдовсамбуу Эрдэнэчимэг Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/74562 2020/09/07 А/05 2020-12-24
630 Аюурзана Адьяасүрэн Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/74582 2020/09/07 А/05 2020-12-24
631 Хакат Ербулан Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/56753 2020/09/07 А/05 2020-12-24
632 Чулуунбаатар Ууганбаяр Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/72852 2020/09/07 А/05 2020-12-24
633 Дашдондог Бат-Эрдэнэ Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/48942 2020/09/07 А/05 2020-12-24
634 Намжаа Адьяадорж Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/41684 2020-12-24
635 Дэшигсүрэн Мөнхсайхан Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2020/48298 2020-12-24
636 Лхагвасүрэн Отгонцэцэг Волейбол Улсын шүүгч 2020/17454 2020/09/07 А/05 2020-12-24
637 Эрдэнэчимэг Төрболд Волейбол Улсын шүүгч 2020/40926 2020/09/07 А/05 2020-12-24
638 Баасанжав Алтанчимэг Шатар Улсын шүүгч 2020/17288 2020/09/07 А/05 2020-12-24
639 Сайн Эр Баяр Буудлага Улсын шүүгч 2020/27096 2020-12-24
640 Нанжид Чулуунбаатар Шатар Улсын шүүгч 2020/73484 2020/05/15 А/122 2020-12-24