Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Автомашин спорт
Адал явдалт спорт аялал
Бодибилдинг
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Боулинг
Байт харваа
Бейсбол
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Волейбол
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Софт теннис
Самбо бөх
Снөүбоард
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Уулын спорт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шатар
Ширээний шагай
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Аэробик гимнастик
Уран сайхны гимнастик
Спортын гимнастик
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Урианхай сурын харваа
Шорт трейк
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Жюү-жицү бөх
Го
Хонхот бөмбөг
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Модон барилдаан
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Хурдан морины уралдаан
Шагайн харваа
Морьт сурын харваа
Морин өртөө уралдаан
Морин дээрх барилдаан
Жороо морины уралдаан
Пауэрлифтинг
Дифлимп Сагсанбөмбөг
Дифлимп Ширээний теннис
Гүйлтийн цана
Крикет
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Волейбол /тусгай/
Бочи /тусгай/
Дифлимп Бочи
Гольф
Мөсөнд авиралт
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
641
ЗОРИГОО
НАМУУДАРЬ
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/73286
2020-12-24
642
Отгонбаяр
Энxбилгүүн
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/51804
2020-12-24
643
Лутбаяр
Болорцэцэг
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/91614
2020-12-24
644
Баярсайxан
Мишээлт
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/75087
2020-12-24
645
Сүxбаатар
Пүрэвдэлгэр
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/86464
2020-12-24
646
Одгэрэл
Пүрэвсүрэн
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/43713
2020-12-24
647
Содбилэг
Уранбилэг
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/73035
2020-12-24
648
Доржжав
Дарийхүү
Хонхот бөмбөг
Улсын шүүгч
2019/48260
2020-12-24
649
Халтар
Нямтэмүүлэн
Шатар
Улсын шүүгч
2019/52782
2020-12-24
650
АВИД
АРСЛАН
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/42532
2020-12-24
651
АМАРСАЙХАН
ЛХАМСҮРЭН
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/66055
2020-12-24
652
ЧУЛУУН
ДЭЛГЭР
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/45897
2020-12-24
653
ДОРЖПАГМА
НАРАНБААТАР
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/36803
2020-12-24
654
ГОМБО-ОЧИР
СЭРГЭЛЭН
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/69234
2020-12-24
655
ДОРЖПАГМА
ЭНХБААТАР
Практик буудлага
Улсын шүүгч
2019/91443
2020-12-24
656
Ганбаатар
Сугар
Шатар
Улсын шүүгч
2019/19268
2020-12-24
657
Гэрэл
Чимэгсүрэн
Адал явдалт спорт аялал
Улсын шүүгч
2019/49987
2020-12-24
658
Энхбаяр
Содномпилжээ
Пара Пауэрлифтинг
Улсын шүүгч
2019/51130
2020-12-24
659
Чойгажид
Эрдэнэ-Очир
Шатар
Улсын шүүгч
2019/96135
2020-12-24
660
Зинамидэр
Ганбат
Чөлөөт бөх
Улсын шүүгч
2019/15062
A/319
2020-12-24
661
Отгонцэцэг
Бямбацэрэн
Чөлөөт бөх
Улсын шүүгч
2019/34387
A/319
2020-12-24
662
Өлзийбат
Бат-Очир
Шатар
Улсын шүүгч
2019/37584
A/304
2020-12-24
663
Цулаа
Мөнхсүлд
Шатар
Улсын шүүгч
2019/46165
A/304
2020-12-24
664
Магсар
Дэжидмаа
Шатар
Улсын шүүгч
2019/42848
A/304
2020-12-24
665
Сайн-Өлзий
Ууганбаяр
Бүжгийн спортууд
Улсын шүүгч
2019/10610
A/319
2020-12-24
666
Ганболд
Мөнхцэцэг
Бүжгийн спортууд
Улсын шүүгч
2019/14285
A/319
2020-12-24
667
Гомбо
Нармандах
Шатар
Улсын шүүгч
2019/31065
A/247
2020-12-24
668
Хүрлээ
Энхмандах
Усанд сэлэлт
Улсын шүүгч
2019/62515
A/205
2020-12-24
669
Шинэндорж
Оюун
Ширээний теннис
Улсын шүүгч
2019/73180
A/319
2020-12-24
670
Гантөмөр
Золжаргал
Байт харваа
Улсын шүүгч
2019/44235
A/205
2020-12-24
671
Даваг
Индэрьяабуд
Шатар
Улсын шүүгч
2019/21556
A/205
2020-12-24
672
Жүгдэр
Моломжамц
Дугуй
Улсын шүүгч
2019/80116
A/205
2020-12-24
673
ДАШБАДАМ
ИДЭРМӨНХ
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/98176
A/205
2020-12-24
674
Нар
Түмэнжаргал
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/33528
A/205
2020-12-24
675
Наранчимэг
Эрдэнэбаатар
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/98496
A/205
2020-12-24
676
БАЯРСАЙХАН
ЦЭРЭНДУЛАМ
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/69044
A/205
2020-12-24
677
Уртбаяр
Ханд
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/56186
A/205
2020-12-24
678
Бадарчин
Шинэнбат
Шагайн харваан
Улсын шүүгч
2019/34973
A/205
2020-12-24
679
Адъяа
Энхжаргал
Шагайн харваан
Улсын шүүгч
2019/41022
A/205
2020-12-24
680
Даваацэрэн
Ангирмаа
Таеквондо
Улсын шүүгч
2019/23356
A/205
2020-12-24
«
1
2
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
»