Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
681 Магсар Дэжидмаа Шатар Улсын шүүгч 2019/42848 A/304 2020-12-24
682 Сайн-Өлзий Ууганбаяр Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2019/10610 A/319 2020-12-24
683 Ганболд Мөнхцэцэг Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2019/14285 A/319 2020-12-24
684 Гомбо Нармандах Шатар Улсын шүүгч 2019/31065 A/247 2020-12-24
685 Хүрлээ Энхмандах Усанд сэлэлт Улсын шүүгч 2019/62515 A/205 2020-12-24
686 Шинэндорж Оюун Ширээний теннис Улсын шүүгч 2019/73180 A/319 2020-12-24
687 Гантөмөр Золжаргал Байт харваа Улсын шүүгч 2019/44235 A/205 2020-12-24
688 Даваг Индэрьяабуд Шатар Улсын шүүгч 2019/21556 A/205 2020-12-24
689 Жүгдэр Моломжамц Дугуй Улсын шүүгч 2019/80116 A/205 2020-12-24
690 ДАШБАДАМ ИДЭРМӨНХ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/98176 A/205 2020-12-24
691 Нар Түмэнжаргал Таеквондо Улсын шүүгч 2019/33528 A/205 2020-12-24
692 Наранчимэг Эрдэнэбаатар Таеквондо Улсын шүүгч 2019/98496 A/205 2020-12-24
693 БАЯРСАЙХАН ЦЭРЭНДУЛАМ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/69044 A/205 2020-12-24
694 Уртбаяр Ханд Таеквондо Улсын шүүгч 2019/56186 A/205 2020-12-24
695 Бадарчин Шинэнбат Шагайн харваан Улсын шүүгч 2019/34973 A/205 2020-12-24
696 Адъяа Энхжаргал Шагайн харваан Улсын шүүгч 2019/41022 A/205 2020-12-24
697 Даваацэрэн Ангирмаа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/23356 A/205 2020-12-24
698 отгонбаатар хос-эрдэнэ Таеквондо Улсын шүүгч 2019/92222 A/205 2020-12-24
699 дүгэрээ лхагвадорж Таеквондо Улсын шүүгч 2019/75634 A/205 2020-12-24
700 ганболд уянтөмөр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/14544 A/205 2020-12-24
701 эрдэнэбаатар эрдэнэсүрэн Таеквондо Улсын шүүгч 2019/46316 A/205 2020-12-24
702 лутбаяр мөнгөнцэцэг Таеквондо Улсын шүүгч 2019/73055 A/205 2020-12-24
703 хүрэлбаатар маралгоо Таеквондо Улсын шүүгч 2019/27808 A/205 2020-12-24
704 Мөнхбаатар Балжинням Таеквондо Улсын шүүгч 2019/82060 A/205 2020-12-24
705 Ренчинханд Алтантуяа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/87146 A/205 2020-12-24
706 төмөртогоо ариунтуяа Таеквондо Улсын шүүгч 2019/81442 A/205 2020-12-24
707 доржжанцан батнасан Таеквондо Улсын шүүгч 2019/94139 A/205 2020-12-24
708 сүхболд эрдэнэбат Таеквондо Улсын шүүгч 2019/55571 A/205 2020-12-24
709 даваажамц монголхүү Таеквондо Улсын шүүгч 2019/56454 A/205 2020-12-24
710 отгонбаатар хосбаяр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/53772 A/205 2020-12-24
711 самдансүрэн янжинлхам Таеквондо Улсын шүүгч 2019/71543 A/205 2020-12-24
712 төмөр уянга Таеквондо Улсын шүүгч 2019/46885 A/205 2020-12-24
713 Болдбаатар Гандорж Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91452 A/205 2020-12-24
714 Рэгзэн Сумъяа Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2019/63488 A/205 2020-12-24
715 Бямбасүрэн Энхбаяр Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/24511 A/164 2020-12-24
716 Ганболд Одхүү Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/34350 A/164 2020-12-24
717 Одонхүү Мөнхзул Буудлага Улсын шүүгч 2019/95785 A/164 2020-12-24
718 АРИУНБАДРАЛ ДӨЛГӨӨН Буудлага Улсын шүүгч 2019/84090 A/164 2020-12-24
719 ӨСӨХ-ОЧИР ӨЛЗИЙНЯМ Буудлага Улсын шүүгч 2019/52975 A/164 2020-12-24
720 БАЯРСАЙХАН ӨНӨРЖАРГАЛ Буудлага Улсын шүүгч 2019/10875 A/164 2020-12-24