Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
721 даваажамц монголхүү Таеквондо Улсын шүүгч 2019/56454 A/205 2020-12-24
722 отгонбаатар хосбаяр Таеквондо Улсын шүүгч 2019/53772 A/205 2020-12-24
723 самдансүрэн янжинлхам Таеквондо Улсын шүүгч 2019/71543 A/205 2020-12-24
724 төмөр уянга Таеквондо Улсын шүүгч 2019/46885 A/205 2020-12-24
725 Болдбаатар Гандорж Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91452 A/205 2020-12-24
726 Рэгзэн Сумъяа Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2019/63488 A/205 2020-12-24
727 Бямбасүрэн Энхбаяр Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/24511 A/164 2020-12-24
728 Ганболд Одхүү Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/34350 A/164 2020-12-24
729 Одонхүү Мөнхзул Буудлага Улсын шүүгч 2019/95785 A/164 2020-12-24
730 АРИУНБАДРАЛ ДӨЛГӨӨН Буудлага Улсын шүүгч 2019/84090 A/164 2020-12-24
731 ӨСӨХ-ОЧИР ӨЛЗИЙНЯМ Буудлага Улсын шүүгч 2019/52975 A/164 2020-12-24
732 БАЯРСАЙХАН ӨНӨРЖАРГАЛ Буудлага Улсын шүүгч 2019/10875 A/164 2020-12-24
733 ОЮУН ТӨГӨЛДӨР Буудлага Улсын шүүгч 2019/89982 A/164 2020-12-24
734 Дамдин Ууганбаяр Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч 2019/64922 A/164 2020-12-24
735 Улаанбанди Ууганбаатар Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/82098 A/164 2020-12-24
736 Энхсайхан Хулан Шатар Улсын шүүгч 2019/11857 А/129 2020-12-24
737 Лхагва Баяраа Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2019/83848 А/129 2020-12-24
738 Ганбат Содбилэг Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2019/29823 A/71 2020-12-24
739 Соном Сундуй Шатар Улсын шүүгч 2019/36705 A/71 2020-12-24
740 Намжилжав Энхнасан Шатар Улсын шүүгч 2019/22029 A/71 2020-12-24
741 Мижид Баасанжав Шатар Улсын шүүгч 2019/10889 A/71 2020-12-24
742 Жаргалсайхан Мөнхзул Шатар Улсын шүүгч 2019/35164 A/71 2020-12-24
743 Лхагваа Мянгандаш Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/59842 A/71 2020-12-23
744 Болд Оюунжаргал Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/91319 A/71 2020-12-23
745 Мөнх-Ориг Мөнхбадрах Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2019/65347 A/71 2020-12-23
746 отгонганбат энхжин Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2019/90611 A/28 2020-12-23
747 Додоон Бямбажав Мөсөн сурын харваа Улсын шүүгч 2019/92461 A/28 2020-12-23
748 Дарь Адъяа Дугуй Улсын шүүгч 2019/84218 A/164 2020-12-23
749 Сайнбуян Баттөмөр Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2018/30883 A/02 2020-12-23
750 Үржин Ганболд Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/58701 A/28 2020-12-23
751 Батмагнай Ганбат Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2018/60858 2020-12-23
752 Осоржамаа Цэвэлмаа Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2018/59689 2020-12-23
753 Ванданцэрэн Дуламсүрэн Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2018/46435 2020-12-23
754 Батмагнай Ганбат Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч 2018/86618 2020-12-23
755 Алтансүх Эрдэнэболд Дугуй Улсын шүүгч 2018/20943 A/164 2020-12-23
756 Төмөрбаатар Энхжаргал Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/55717 2020-12-23
757 Болд Амгалан Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/12741 2020-12-23
758 Хишигдорж Бямбажав Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/63343 2020-12-23
759 Баасанцоо Бадамсэд Гандбол Улсын шүүгч 2018/55797 2020-12-23
760 Дөл Эрдэнэ-Очир Гандбол Улсын шүүгч 2018/25045 2020-12-23