Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Агаарын спорт
Зуун буудалт даам
Автомашин спорт
Пара гүйлтийн цана
Бодибилдинг
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Байт харваа
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Кикбокс тулаан
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Самбо бөх
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шагайн харваан
Шатар
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Урианхай сурын харваа
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Мөсөн сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Го
Хонхот бөмбөг
Загасчлал
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара уулын цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Морьт сурын харваа
Жороо морины уралдаан
Пауэрлифтинг
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Гольф
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Чирлидинг
Холимог тулаан
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Бусад
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
41
Энхтуяа
Хосбаяр
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01312
2024/01/26 А/25
42
Лувсандагва
Цоггэрэл
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01311
2024/01/26 А/25
43
Доржготов
Сувдаа
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01310
2024/01/26 А/25
44
Тогтох
Алтантуяа
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01309
2024/01/26 А/25
45
Баасан
Жияандорж
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01307
2024/01/26 А/25
46
Зоригт
Лхагвачулуун
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01307
2024/01/26 А/25
47
Чимиддамба
Одбаяр
Нийтийн бүжиг
Улсын шүүгч
2023/01305
2024/01/26 А/25
48
Цолмон
Анхбаяр
Автомашин спорт
Улсын шүүгч
2023/01059
А/483
49
Түмэн
Билэгсайхан
Автомашин спорт
Улсын шүүгч
2023/01058
А/483
50
Бямбадорж
Отгонбаяр
Автомашин спорт
Улсын шүүгч
2023/01057
А/483
51
Бямбажав
Мэндээ
Ширээний теннис
Улсын шүүгч
2023/00917
2024/05/21 А/344
52
Энхмандах
Цагаандарь
Волейбол
Улсын шүүгч
2023/00913
А/483
53
Батбаяр
Хосбаяр
Мөсний шагайн харваа
Улсын шүүгч
2023/00812
А/483
54
Доржсүрэн
Энхболд
Мөсний шагайн харваа
Улсын шүүгч
2023/00811
А/483
55
Лхамаа
Чинзориг
Загасчлах спорт
Улсын шүүгч
шүүгч
А/483
56
Дашдорж
Батчулуун
Загасчлах спорт
Улсын шүүгч
шүүгч
А/483
57
Галиндэв
Энхжаргал
Олон улсын Таеквондо
Улсын шүүгч
2023/00466
А/410
58
Раднаа
Сайханжаргал
Олон улсын Таеквондо
Улсын шүүгч
2023/00464
А/410
59
Паажий
Ганбаяр
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00397
60
Адъяа
Баярсайхан
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00396
61
Өлзийбат
Баттөр
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00395
62
Цэвэлмаа
Мөнхбат
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00394
63
Дашдаваа
Дүүрэнжаргал
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00393
64
Сэнгэ-Арслан
Хишигжаргал
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00392
65
Алтангэрэл
Анхбаяр
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00078
66
Гантөмөр
Оргил
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00062
67
Жаалхүү
Бат-Эрдэнэ
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00060
68
Тогмид
Даваа
Шатар
Улсын шүүгч
2023/00059
69
Галбат
Цэвээнпүрэв
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/14726
2023-03-01
70
Туяа
Ганзориг
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/99096
2023-03-01
71
Б
Сатяаврата
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/56877
2023-03-01
72
Мөнхбат
Цэцэглэн
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/75798
2023-03-01
73
Нямдаваа
Эрдэнэчимэг
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/16785
2023-03-01
74
Алтанхуяг
Хосхүү
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/14607
2023-03-01
75
Б
Мягмарсүрэн
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/49715
2023-03-01
76
Эвшинхүү
Нарангэрэл
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/43644
2023-03-01
77
О
Оюунчимэг
Хэт холын марафон гүйлт
Улсын шүүгч
2023/77493
2023-03-01
78
Магсар
Мөнхдалай
Мөсөн сурын харваа
Улсын шүүгч
2023/77822
2023-03-01
79
Чулуунхүү
Ууганбаатар
Чөлөөт бөх
Улсын шүүгч
2023/42849
2023-03-01
80
Пүрвээ
Чулуунбат
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Улсын шүүгч
2022/43455
2023-03-01
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
19
20
»