Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Цэрэндорж Батболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/25901 2023-03-01
82 Чулуунбаатар Батзориг Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/26826 2023-03-01
83 Бямбасүрэн Эрдэнэбат Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/23547 2023-03-01
84 Жанцан Хуншагай Таеквондо Улсын шүүгч 2022/48154 2023-03-01
85 Батхуяг Дөлгөөнтуяа Таеквондо Улсын шүүгч 2022/72063 2023-03-01
86 Дуламрагчаа Батбаатар Таеквондо Улсын шүүгч 2022/30877 2023-03-01
87 Лхагва Бадам Таеквондо Улсын шүүгч 2022/18556 2023-03-01
88 Ганбат Солонго Таеквондо Улсын шүүгч 2022/88331 2023-03-01
89 АМАРБАЯСГАЛАН ДЭЛГЭРМӨРӨН Таеквондо Улсын шүүгч 2022/61836 2023-03-01
90 Нямпүрэв Удвал Таеквондо Улсын шүүгч 2022/91777 2023-03-01
91 Жаргалсайхан Энхгэрэл Таеквондо Улсын шүүгч 2022/88146 2023-03-01
92 Эрдэнэбаатар Номин-Эрдэнэ Таеквондо Улсын шүүгч 2022/57435 2023-03-01
93 Пүрэвдорж Золжаргал Таеквондо Улсын шүүгч 2022/63358 2023-03-01
94 Сарантуяа Жигүүр Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/15681 2023-03-01
95 Мөнхзориг Нэргүйбаатар Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/83544 2023-03-01
96 Энхбат Банзрагч Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/99686 2023-03-01
97 Баяр Лхам Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/72327 2023-03-01
98 Шархүү Ганзориг Загасчлах спорт Улсын шүүгч 2022/66330 2023-03-01
99 Эрдэнэ Ууганбаатар Загасчлах спорт Улсын шүүгч 2022/78977 2023-03-01
100 Гэлэгдорж Солонго Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/27479 2023-03-01
101 О Дүрэвжаргал Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/43675 2023-03-01
102 Ганзориг Энхжин Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/90847 2023-03-01
103 Дүвчмаа Сувдаа Радио спорт Улсын шүүгч 2022/80039 2023-03-01
104 Цэрэннамжил Соджавхлан Радио спорт Улсын шүүгч 2022/77025 2023-03-01
105 Батнайрамдал Батчимэг Бадминтон Улсын шүүгч 2022/62755 2022/11/08 А/213 2023-03-01
106 Ундрах Дэлгэрмаа Бадминтон Улсын шүүгч 2022/73465 2022/11/08 А/213 2023-03-01
107 Мөнхбаатар Золзаяа Бадминтон Улсын шүүгч 2022/67419 2023-03-01
108 Тэрбиш Ууганбаяр Бадминтон Улсын шүүгч 2022/89689 2022/11/08 А/213 2023-03-01
109 Өнөр-Отгонтөгс Авирмэд Бадминтон Улсын шүүгч 2022/19339 2022/11/08 А/213 2023-03-01
110 Хүрэлсүх Мөнхтулга Бадминтон Улсын шүүгч 2022/71743 2022/11/08 А/213 2023-03-01
111 Баатар Хулангоо Бадминтон Улсын шүүгч 2022/84215 2023-03-01
112 Баатар Хулангоо Бадминтон Улсын шүүгч 2022/63330 2022/11/08 А/213 2023-03-01
113 Бямбаа Халиунаа Бадминтон Улсын шүүгч 2022/88587 2022/11/08 А/213 2023-03-01
114 Хүрэлсүх Мөнхтулга Бадминтон Улсын шүүгч 2022/70562 2022/11/08 А/213 2023-03-01
115 Жаргалсайхан Даваасүрэн Бадминтон Улсын шүүгч 2022/49248 2023-03-01
116 Мөнхбаяр Дуламсүрэн Бадминтон Улсын шүүгч 2022/10553 2022/11/08 А/213 2023-03-01
117 Батаа Халиунаа Бадминтон Улсын шүүгч 2022/63123 2022/11/08 А/213 2023-03-01
118 Өнөр-Отгонтөгс Авирмэд Бадминтон Улсын шүүгч 2022/55100 2023-03-01
119 Мөнхбаяр Дуламсүрэн Бадминтон Улсын шүүгч 2022/79480 2023-03-01
120 Тэрбиш Ууганбаяр Бадминтон Улсын шүүгч 2022/29811 2023-03-01