Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Энхболд Эрдэнэбаяр Бадминтон Улсын шүүгч 2022/30887 2022/11/08 А/213 2023-03-01
122 Жаргалсайхан Даваасүрэн Бадминтон Улсын шүүгч 2022/64436 2022/11/08 А/213 2023-03-01
123 Цоггэрэл Алтан-Өлзий Волейбол Улсын шүүгч 2022/55675 2022/11/08 А/213 2023-03-01
124 Ганхуяг Ууганчимэг Волейбол Улсын шүүгч 2022/40054 2022/11/08 А/213 2023-03-01
125 Энхтөр Энхмөрөн Волейбол Улсын шүүгч 2022/54733 2022/11/08 А/213 2023-03-01
126 Төмөрсүх Тэнгис Шатар Улсын шүүгч 2022/93280 2022/11/08 А/213 2023-03-01
127 Батсайхан Цогбаяр Волейбол Улсын шүүгч 2022/98711 2022/11/08 А/213 2023-03-01
128 Ганбаатар Мэндбаяр Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2022/95190 2023-03-01
129 Баярын Ану Шатар Улсын шүүгч 2022/57015 2023-03-01
130 Самбуу Тэгшжаргал Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2022/25733 2023-03-01
131 Равжир Манлай Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2022/30463 2023-03-01
132 Лувсанпэрэнлэй Төмөрчөдөр Шатар Улсын шүүгч 2022/56946 2023-03-01
133 Дамдин Энхсайхан Шатар Улсын шүүгч 2022/69422 2023-03-01
134 М Дэлгэрдалай Шатар Улсын шүүгч 2022/66689 2023-03-01
135 Равжир Тунгалаг Го Улсын шүүгч 2022/45884 2023-03-01
136 Шартолгой Баяржаргал Го Улсын шүүгч 2022/75970 2023-03-01
137 Бямба-Очир Даржаа Шатар Улсын шүүгч 2022/82761 2023-03-01
138 наваан хүрлээбаатар Бодибилдинг Улсын шүүгч 2022/85610 2023-03-01
139 Батсүх Отгонжаргал Ширээний теннис Улсын шүүгч 2022/37100 2023-03-01
140 Дорждэрэм Оролзод Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/94928 2023-03-01
141 Балданпүрэв Мөнхбат Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/63385 2023-03-01
142 Адъяасамбуу Цолмон Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/25515 2023-03-01
143 Мөнгөншагай Нямжаргал Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/65513 2023-03-01
144 Хүрэлдорж Батхишиг Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/36501 2023-03-01
145 Долгорсүрэн Дэлгэрдарь Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/19571 2023-03-01
146 Даваасамбуу намсрайдорж Жүдо бөх Улсын шүүгч 2022/10256 2023-03-01
147 Шонхор Ганхуяг Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/66581 2023-03-01
148 Должин Гэндэнпил Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/86700 2023-03-01
149 Пүрэвсүрэн Жавзансүрэн Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/15572 2023-03-01
150 Чулуунбаатар Саруултөр Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/44544 2023-03-01
151 Батаа Эрдэнэбат Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/73272 2023-03-01
152 Эрдэнэбилэг Мөнхбаатар Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/90612 2023-03-01
153 Балдан Нармандах Шагайн харваан Улсын шүүгч 2022/38326 2023-03-01
154 Дугарсүрэн Төрбаатар Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/36969 2023-03-01
155 Түдэвванчиг Бат-Орших Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/97085 2023-03-01
156 Мандах Нармандал Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/66709 2023-03-01
157 Нармандах Үүрцайх Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/66978 2023-03-01
158 Мягмаржав Мягмаржаргал Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/15237 2023-03-01
159 Баатар Амарсайхан Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/22573 2023-03-01
160 Чинбат Бат-Амгалан Үндэсний бие хамгаалах урлаг Улсын шүүгч 2022/21821 2023-03-01