Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 Пунцаг Намбар Радио спорт Улсын шүүгч 2014/03733 2020-12-24
202 Чойжилжав Бадрал Шатар Улсын шүүгч 2014/03687 2020-12-24
203 Мягмарсүрэн Гүнбаяр Шатар Улсын шүүгч 2014/03667 2020-12-24
204 Баяндорж Цогт-Очир Шатар Улсын шүүгч 2014/03666 2020-12-24
205 Баасай Дансал Шатар Улсын шүүгч 2014/03665 2020-12-24
206 Энхбат Чинбаяр Туялзуур сэлэм Улсын шүүгч 2014/03606 2020-12-24
207 Галсанжамц Сайнбаяр Волейбол Улсын шүүгч 2014/03605 2020-12-24
208 Эрдэнэбаатар Орхон Туялзуур сэлэм Улсын шүүгч 2014/03593 2020-12-24
209 Болдбаатар Бадрал Туялзуур сэлэм Улсын шүүгч 2014/03592 2020-12-24
210 Должинсүрэн Түмэнбаяр Хөлбөмбөг Улсын шүүгч 2014/03566 2020-12-24
211 Болд Хаш-Эрдэнэ Хөлбөмбөг Улсын шүүгч 2014/03564 2020-12-24
212 Эрдэнэбат Уламбаяр Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/03533 2020-12-24
213 Зоригт Сүхчулуун Жүдо бөх Улсын шүүгч 2014/03270 2020-12-24
214 Батноров Эрдэнэболд Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2011/00300 2020-12-24
215 Хажаахан Мягмарчулуун Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2011/00299 2020-12-24
216 Доржсүрэн Мягмар Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч 2014/02893 2020-12-24
217 Батаа Мөнх-Алдар Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч 2014/02791 2020-12-24
218 Бадарч Хүрэлбаатар Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч 2014/02715 2020-12-24
219 Сагил Цээлээ Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч 2014/02710 2020-12-24
220 Дүрвэд Бадамханд Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч 2014/02709 2020-12-24
221 Гомбосүрэн Гантогоо Уран сайхны гимнастик Улсын шүүгч 2014/02646 2020-12-24
222 Сүрэнжав Батсүрэн Уран сайхны гимнастик Улсын шүүгч 2014/02645 2020-12-24
223 Тодгэрэл Халиун Уран сайхны гимнастик Улсын шүүгч 2014/02643 2020-12-24
224 Дамдинсүрэн Батсайхан Бусад Улсын шүүгч 2010/00259 2020-12-24
225 Адъяа Мөнгөнхуяг Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02563 2020-12-24
226 Очирхүү Саранхүү Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02562 2020-12-24
227 Чүлтэмсүрэн Жаргалсайхан Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02509 2020-12-24
228 Даваасамбуу Гомбожав Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02345 2020-12-24
229 Дэмпээ Рагчаа Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02317 2020-12-24
230 Тойвгоо Буянт Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02315 2020-12-24
231 Батчулуун Батмөнх Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02295 2020-12-24
232 Дашцэрэн Ганцог Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02170 2020-12-24
233 Дамдинсүрэн Батсайхан Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02108 2020-12-24
234 Болдбаатар Золзаяа Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02107 2020-12-24
235 мөнхжаргал Энхмөнх Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2014/02099 2020-12-24
236 Бердимурат Санат Бусад Улсын шүүгч 2010/00208 2020-12-24
237 Пүрэвсүрэн Пүрэвцогт Бусад Улсын шүүгч 2010/00207 2020-12-24
238 Амгаланбаатар Амармэнд Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч 2014/02060 2020-12-24
239 Сандагжав Мөнхсүмбэрэл Бусад Улсын шүүгч 2010/00206 2020-12-24
240 Бямбадорж Лхагвадорж Бусад Улсын шүүгч 2010/00205 2020-12-24