Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
241 Түвдэндорж Аззаяа Бусад Улсын шүүгч 2010/00204 2020-12-24
242 Банди Эрдэнэтогтох Бусад Улсын шүүгч 2010/00203 2020-12-24
243 Манлай Баатар Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2014/02026 2020-12-24
244 Ганбаяр Ганбаатар Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч 2014/02025 2020-12-24
245 Юра Гандолгор Бусад Улсын шүүгч 2010/00202 2020-12-24
246 Мөнхдорж Баяр Бусад Улсын шүүгч 2010/00183 2020-12-24
247 Насан-Өлзий Чимгээ Бусад Улсын шүүгч 2010/00182 2020-12-24
248 Бишчулуун Мөнгөнцоож Бусад Улсын шүүгч 2010/00181 2020-12-24
249 Давга Түмэн-Өлзий Ширээний теннис Улсын шүүгч 2013/01768 2020-12-24
250 Ганболд Гонгоржав Ширээний теннис Улсын шүүгч 2013/01717 2020-12-24
251 Үйтэр Цэнд Бусад Улсын шүүгч 2010/00159 2020-12-24
252 Цэдэн Энхтуяа Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2010/00158 2020-12-24
253 Баттөр Золбоо Бусад Улсын шүүгч 2010/00157 2020-12-24
254 Цэвээн Сувдмаа Бусад Улсын шүүгч 2010/00156 2020-12-24
255 Юндэндорж Ганзориг Байт харваа Улсын шүүгч 2013/01485 2020-12-24
256 Чанхий Баатархуяг Байт харваа Улсын шүүгч 2013/01432 2020-12-24
257 Гончигдорж Нацагдорж Ширээний теннис Улсын шүүгч 2013/01415 2020-12-24
258 Түмэндэлгэр Бямбадорж Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч 2013/01410 2020-12-24
259 Цэвээн Пүрэвдорж Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2013/01397 2020-12-24
260 Лутбаяр Ганзориг Чөлөөт бөх Улсын шүүгч 2013/01396 2020-12-24
261 Дашдэлэг Баярням Бусад Улсын шүүгч 2010/00138 2020-12-24
262 Даваа Чадраабал Бусад Улсын шүүгч 2010/00137 2020-12-24
263 Лхүндэв Тогоохүү Шатар Улсын шүүгч 2013/01299 2020-12-24
264 Арнаа Мөнхбат Шатар Улсын шүүгч 2013/01298 2020-12-24
265 Даштогтох Анхмаа Шатар Улсын шүүгч 2018/11572 2020-12-24
266 Эрдэнэбат Золзаяа Усан спорт Улсын шүүгч 2018/11519 A/205 2020-12-24
267 Энхмандах Нандинзаяа Усан спорт Улсын шүүгч 2018/11518 A/205 2020-12-24
268 Баяр Сүхбат Усан спорт Улсын шүүгч 2018/11517 A/205 2020-12-24
269 Ижийдаа Батбаяр Бодибилдинг Улсын шүүгч 2018/11504 2020-12-24
270 Дашзэвэг Ганболд Бодибилдинг Улсын шүүгч 2018/11489 2020-12-24
271 Гантөмөр Анхбаяр Боулинг Улсын шүүгч 2018/11191 2020-12-24
272 Зоригтбаатар Сүхбат Боулинг Улсын шүүгч 2018/11189 2020-12-24
273 Амаржаргал Номин-Эрдэнэ Боулинг Улсын шүүгч 2018/11188 2020-12-24
274 Рагчаацэрэн Зулбаяр Боулинг Улсын шүүгч 2018/11187 2020-12-24
275 Тэрвээ Дорждэрэм Боулинг Улсын шүүгч 2018/11185 2020-12-24
276 ХАЛТАР СҮХБААТАР Дугуй Улсын шүүгч 2018/11055 2020-12-24
277 Жааган Дэмбэрэлцэрэн Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11017 А/194 2020-12-24
278 Бямбажаргал Цэнд- Аюуш Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11016 А/194 2020-12-24
279 Дашдаваа Бямбадэлгэр Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11011 А/194 2020-12-24
280 Баттөр Баярням Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч 2018/11010 А/194 2020-12-24