Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Шакей Хурманбай Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09944 2020-12-24
2 Ойдов Баасансүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09940 2020-12-24
3 Оюунтунгалаг Баярцэцэг Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00994 2020-12-24
4 Батсуурь Баасандэмбэрэл Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00993 2020-12-24
5 Мижиддорж Мөнхбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09926 2020-12-24
6 Борхүү Элбэгбаяр Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09896 2020-12-24
7 Очирдорж Эрдэнэбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09895 2020-12-24
8 Мөнхнасан Ганцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09880 2020-12-24
9 Намжил Чулуундаваа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09878 2020-12-24
10 Галбалрах Билгүүн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09871 2020-12-24
11 Гансүх Өлзийдэлгэр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09870 2020-12-24
12 Жамбаа Загас Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09831 А/330 2020-12-24
13 Өдийхүү Бямбадэлгэр Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00981 2020-12-24
14 Өдийхүү Бямбацогт Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00980 2020-12-24
15 Болдбаатар Ганзориг Сагсан бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09779 2020-12-24
16 Дүнчинсүрэн Гочоосүрэн Тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09776 2020-12-24
17 Энхбат Гансайхан Регби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09761 2020-12-24
18 Батсүх Наранбаатар Регби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09760 2020-12-24
19 Даш-Очир Энхбат Регби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09759 2020-12-24
20 Лхагвацэрэн Загдсүрэн Регби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09758 2020-12-24
21 Жамъян Должин Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09725 2020-12-24
22 Пагважамбал Баасанцэрэн Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09710 2020-12-24
23 Сүрэнхорлоо Түмэндэмбэрэл Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09709 2020-12-24
24 Батчулуун Баторгил Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09697 А/330 2020-12-24
25 Намсрай Цогзолмаа Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09693 А/330 2020-12-24
26 Намсрай Цогзолмаа Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09689 А/330 2020-12-24
27 Сэмчин Мөнгөнхуяг Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09665 2020-12-24
28 Занабазар Нина Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09662 2020-12-24
29 Нарантуяа Тайван-Ертөнц Гардан тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00966 2020-12-24
30 Пүүгүүз Сэргэлэнцогт Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09607 2020-12-24
31 Халтархүү Жаргалсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09606 2020-12-24
32 Мөнхболд Мягмарбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00960 2020-12-24
33 Лханаа Бадамсүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09582 2020-12-24
34 Самдан Цэнджав Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09581 2020-12-24
35 Самдан лхагвасүрэн Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09574 2020-12-24
36 Баатар Төмөрбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09569 2020-12-24
37 Дамбаахүү Сарангэрэл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09556 2020-12-24
38 Чоёндагва Наранцацрал Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09553 2020-12-24
39 Далхсүрэн Энхтүвшин Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00955 2020-12-24
40 Батбаяр Шинэбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00951 2020-12-24